Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Baby ja som si bola na hodinku zacvičiť, dala sprchu a najedla som sa. Je mi uz lepsie, teraz chvilu len tak sedim a pojdem von.
No danielka neviem ci pre mna je nieco vhodne ked mi je zle, skor len lezat a nehybat sa. Ale kazdy inak reaguje.

Strasne je zas teplo.

xdanielax

Mna budil len pes :D
Inak v pohode.
Tiez som dostala kramy, aj ma boli brucho, ale nebudem kvoli tomu sedet doma.. a aj osm rozmyslala, co mi posledne dni tak chutilo jest.
Na take krce je idealna rychla chodza alebo pomaly beh. Carey, mala by si to skusit.
Vcera som mala prvykrat v zivote kavovy jogurt. uplne famozny. Hlavne ked som si ho na chvilu hodila do mrazaku.

Dufam, ze vam uz je lepsie.

Ja som rano vstala o siedmej, urobila namocila do dvoch misiek ranajky :))) sla na chvilku von, potom sme dosli domov, najedli sme sa, ja som sla cvicit (!) - do staro-noveho fitka, kde som davala asi o tretinu mensie vahy nez pred tym a mala som dost..ale pocit skvely :) Sprcha a sup na prechazdku: hodina a pol na slnku ma dorazila ...kde zmizlo to prijemne rano?!!! :(( Pred chvilkou som dosla a napchavam sa obedom akozeee MNAM! :D

a dopozeram film, kt. som vcera zacala. Ja som asi neschopna sama pozriet cely film na jeden krat, to musi byt nieco extra, alebo co :D

baby, drzte sa :)

Maoam

caute baby,

moja noc kratka a zla, som unavena totalne, x-krat na WC, bolesti brucha, no..

ach jo

baby, snad sa mate lepsie

Juchu

Carey... takyto zazitok je fakt neprijemny to verim :-( nam sa stalo nieco podobne v prahe ale chlap utocil verbalne priamo na nas s priatelom. na najblizsej zastavke sme vystupili a utekali do davu ludi ak by nas sledoval... aj kvoli tomuto nemam rada velke mesta. aj ked, samozrejme , deje sa to aj v mensich ale vo velkych asi castejsie. ja by som v BA byvat nemohla:-) asi by som si nezvykla na ten ruch:-)h
carey hlavne ze to dobre dopadlo...
idem ja spinkat:-) dobru noc prajem:-)

Juchu

Jaaaj tak vam pisem uz druhy krat z mobilu. prvu spravu som len tak tak natukala (uz mam v sebe nejake to vinko) a seklo mi mobil.. tak odznovu.. pprazi ma..
smile co sa stalo moja? to mi je luto ze nemas pohodovu sobotu :-(
my sme dnes boli na leteckom v nedalekom Sliaci:-) bolo fajn aj ked mi uz ten hluk lietadiel lezie hore krkom ( maoam a tebe vadil brechajuci havko:-D).
teraz lezim v posteli a vedla mna chrape priatel.. zase hluk,clovek nema chvilku ticha :- :-D
danielka co s tym fitkom? dnes ho mali otvarat nie? kedy sa chystas ho omrknut?

carey

Dobry vecer,

smilestarr - co sa ti stalo? Teda asi to tu nechces rozoberat, mozes kludne napisat na e-mail, ak by si chcela.

Mne bolo tak dobre s priatelom, som nabita energiou....ale vecer ako ma siel odprevadit, v buse bol nejaky nafetovany, ozraty chalan ktory strasne krical, nadaval a vesal sa po ludoch. My sme akurat sedeli kusok od neho, no bala som sa normalne. Potom ho sofer isiel vyhodit a museli mu pomoct este 3 chlapi, lebo bol normalne nasilny... no nebolo mi vtedy vsetko jedno, este ze priatel bol so mnou.

Maoam, Danielka ja som kedysi ani nevedela povedat slovo "nie" ked ma niekto o nieco poprosil. Ale zistila som, ze treba a treba ovela viac, lebo ludia si zvyknu na vselico a len vyuzivaju cloveka kde sa da...takze ja som sa uz poucila ale stale bojujem s niektorymi situaciami.