Pálenie na hrudi

Príspevok v téme: Pálenie na hrudi
angus

Dal som si urobit novu sedačku a ked som v jej blizkosti tak pocitulem palenie na hrudi,v ociach a zapaluje sa mi ustna dutina.Sedačka bola dost draha a vyrobca udava pouzitie samych kvalitnych ekologickych materialov,lepidlo je že vraj,certifikovane vodou riedene/???/.Bol som u alergologa ktory nepotvdil ziadne alergie a momentalne užívam od plucneho lek. antibiotika /Lekoklar/ktore absolutne nezaberaju.Moj problem trva uz 3 tyzdne a vcera som mal uz taku reakciu ze som musel vyhladat surne lekara.Obývačka je vetrana,je v nej aj čistička s práčkou vzduchu.Samozrejme že ak to bude pretrvávať tak kôli zdraviu sedacku vyhodim ale pokiaľ nezistim príčinu a co mi vlastne je,tak to by bol velmi drahy špás.Vyrobca chybu nepripúšťa/samozrejme veď nech človek aj zdochne,len nech je zisk/.Poprosim niekoho kto vie poradit alebo ma skusenost, o radu.Dakujem-igorlos@centrum.sk

house

Palenie na hrudi byva priznakom infarktu
resp. anginy pectoris navstivte kardiologa.A co krvny tlak , mozno sa Vam
zvysi ked si spomeniete kolko vas ta sedacka stala ...

ach-jaj

tym ako chceme mat vsetko ekologicke a zdravotne nezavadne si najviac nicime zdravie lebo sa absolutne nebuduje imunita a potom nam robi zle aj poondiata sedacka... neviem co poradit, zajdite imunologovi ci nemate oslabenu imunitu...