Plastika prs / silikony

bobula

barbinka.
dufam ze sa raz nebudes v buducnosti ked odkojis deti zapajat do fora silikonove prsia,uprimne ti to zelam,aby si bola aj po kojeni spokojna a nikdy to nepotrebovala.fakt zavidim takym babym.chcela by som vidiet taku co jej zabrali cviky po kojeni.jedine ze nikdy nemat deti,to by zabralo.ani ja som pred detmi o tom ani pocut,mala som ich krasne a nepotrebovali ani cviky.pred detmi 89 a po detoch 80.super.

bobula

jano666
neviem u koho bola operovana tvoja zena,a kolko je po operacii,ale asi ta operacia nedopadla bohvie ako.Moje teda niesu studene,a dokonca sa aj hybu,a to som 2 mesiace po opke.niesu ani tvrde.ja to mam pod svalom,a mala som aj dost svojej prsnej zlazy asi preto.ja som ich chcela mat prirodzene a to sa aj Dr podarilo.Niesu ako dve gule,a niesu nasponovane na doraz,len tak jemne.Netvrdim ze su najkrajsie,ale ja som spokojna,a oto mi slo.citit sa konecne fajn,ako zena.po kojeni boli vytahane ako usi loveckeho psa.To si myslis ze je v posteli romanticke,keby ti to lietalo popred oci??ja som nevedela co je sex bez podprsenky.zato su zeny odsudzovane??ze sa uz necitia ako zeny ale ako menejcenne bytosti.vynosime a porodime vam deti,a za tu krutu dan platime zasa my.nikdy sa nedokazete vzit do nasich pocitov.nieje to koli vam,ani aby sme sa mohli vystavovat.je to o poicitoch,o ktorych vy nemate ani sajnu.

barbinka

ja som tiež proti silikónom. myslím, že je to otrasné. keď baba tie prsia nemá, tak môže zaujať niečim iným. a to že niekomu visia, tak to je jeho problém, má cvičiť cviky na prsia. proste nemusím umelinky. som za prirodzenú krásu a myslím, že aj chlapi sú viac za prirodzenosť.

Karolinnka

ja si mylsim ze ked ma zena depky zo svojich od prirody prs , nech si da silikony urobit.. Muzi sice vravia ze bla bla priroda a ... ale oni nevedia ten pocit z toho ked sa vyzlecu a prsia im bud padnu az na kolena alebo nemaju ziadne... je to tak zranitelny pocit, priam ponizujuci ... baby nebojte sa, ja uz mam jednu operacku za sebou -upravu a na jesen idem na silikony... uz sa nebudem trapit .. nicoho sa nebojte, akurat noveho sebavedomia :))

nutelka99

ahojte..ja si myslim ze je to len o skusenych odbornikoch....vela zien nie je spokojnych s vysledkom a niektore si to zas nevedia vynachvalit....je to otom ku komu sa dostane akemu "odbornikovi".ja si tiez chcem dat zvacsit prsia,no mam velky strach ze to poseru.ale bez nich sa citim hrozne..ja si nemozem kupit ani normalnu podprsenku,su moc male..a hambim sa za ne .co sa ukazuje aj v posteli,neviem si to uzit,lebo ich neukazujem.tak co vi na to???

jano666

Damy prosim Vas nedavajte si robit plastiku prs, ja neviem co na tom vidite. Manzelka si dala proti mojej voli zvacsit prsia na B velkost, a vysledok je hrozny. Prsia odstavaju od seba, su tvrde a nepruzne, pohlad na ne je asi taky isty ako divat sa na umelu figurinu z vykladu. Na dotyk su tvrde a neprirodzene. Pri predklone sa ich poloha vobec nezmeni, su ako nafuknute balony. A to nehovorim ake su neprirodzene pri milovani. Vtedy su ako mrtve, nehybu sa a na dotyk su studene. Je mi velmi luto ze som to zene nezakazal, ale nedala si povedat. Radsej by som bol za jej povodne, ktore boli ako mile steniatka, teplunke a prirodzene krasne.

veronika

Ahojte baby,
tazke predmety by si nemala zdvihat aspon 1-2 mesiace. mozno aj dlhsie, ja som bola na zvacsenie prsnikov, ale mam sedave zamestnanie. Ak vam mozem odporucit Interklinik, bola som tam velmi spokojna, lekar bol mily, maju pekne ciste priestory, aj s vysledkom zakroku som spokojna. vobec ten zakrok nelutujem ......

pekne ake narastu

Sexbomba Katie Price (29), ktorá vystupuje pod svojím umeleckým menom Jordan, je známa najmä vďaka množstvu plastických operácií. Za ne vraj zaplatila až niekoľko miliónov. Teraz je z nich nešťastná.
Modelka Jordan (29) svoje telo neustále skrášľovala, či už silikónom, botoxom, implantátmi...

Svoje extrémne veľké poprsie si však dala po narodení svojej dcérky zmenšiť. Už niekoľkokrát zväčšované prsia sa jej totiž zdali príliš ťažké. Tak sa rozhodla, že ich dá do pôvodného stavu.

Aj napriek úspešnému zákroku však sexbomba s výsledkom spokojná nebola. Poprsie chcela vraj ešte menšie.

Tri plastické operácie už má britská celebrita za sebou, no stále to nie sú jej pôvodné vnady. Údajne je rozhodnutá si opäť ľahnúť pod skalpel. Je však evidentné, že také telo, ako mala bez plastických zákrokov, už nikdy mať nebude.

Všetky mladé, zatiaľ "nožom nedotknuté" ženy vyzýva: "Pokiaľ môžete, zostaňte prirodzené. Kašlite na plastické operácie. Viem, o čom hovorím..."