25 ročná panna

Príspevok v téme: 25 ročná panna
sewie

Ako prvé vás napadne že mám asi fúzy alebo obrovský zadok či nízke sebavedomie alebo že som lezba...hm...ani jedno nie je pravda. Som atraktívna (aspoň Ľudia to tvrdia:)), inteligentná, s trochu zložitou povahou, ale dúfam že inak fajn:). Vždy keď niekto zistí, že som ešte nikdy s nikým nespala, tak tomu človeku vylezú oči, zastaví sa dych a nechápe. Pár ľudí začalo o mne šíriť reči že som asi lezba, že inak to nie je možné.Dokonca moja kedysi naj kamoška povedala, že takéto uvažovanie je logické-prečo inak by 25 ročná pekná baba nikdy nemala vážny vzťah a sex?...prečo? z môjho pohľadu nikdy nebola vhodná príležitosť. Nemala som šťastie v láske, nikdy som nebola zaľúbená do niekoho kto by ľúbil aj mňa. Vždy keď som bola s niekým v postely a myslela si že na to dôjde,nakoniec som si povedala, že nie, že sa nechcem vyspať na prvý raz s niekým koho nemám skutočne rada a kto nemá skutočne rád mňa...staromódne?možno...ale ja to skrátka nechcem brať tak, že juchúúú, už som sa "toho" zbavila,chcela by som aby to na prvý raz bolo o niečom inom....dokáže to niekto pochopiť?

sewie

diki alle:)

chcela som len vediet aky je vseobecny nazor...ci som "normalna" alebo fakt ma vsetci povazuju za exota. ci ak raz stretnem niekoho koho budem mat fakt rada ho tym neodplasim...lebo pocula som uz aj take nazory ze-sak nebudes mat ziadne skusenosti, nebudes nic vediet, to sa na teba kazdy vykasle a podobne....
a skutocne to nerozpravam ludom len tak na pockanie....ti co ma nepoznaju od malicka a nemaju dokonaly prehlad o mojom zivote (lebo moje mesto je dost male) by to na mna NIKDY nepovedali.Svoje tajomstvo si dost strazim...:)

alchemist

sewie, aj v mojom pripade to tak je tiez ma neserie ze som este nemal sex, ale stve ma to, ze som este doteraz nemal ziaden vztah, btw ake si znamenie ? ak to nie je tajomstvo :)

alle

sewie,podla mna je chyba v tebe, ja mam vela kamosiek panien a nikto to neriesi, nepyta sa na to, proste to tak ide. Aj mozov panicov mam za kamosov. Proste to ludom nehovor, vzdy sa to da zahovorit, pousmiat sa, alebo neico take. Staci aby si to nevesala ludom na nos a tym, ktorym to na neho zavesis ak sa budu cudovat iba odpovedz:"mne to nevadi, cakam na nieco kvalitne;)"

sewie

mna ani tak nestresuje ze som nemala nikdy sex-to stresuje vsetkych na okolo (tedy tych co to vedia) ma stve akurat tak ten dovod-ze som nikdy nemala nejaky normalny vztah...

M74

Tiež ma stresovalo keď som bol v okruhu kamarátov snáď posledný panic. Ale u mňa to išlo skôr z vnútra, okolie to buď nevedelo, alebo neriešilo. A potom keď bolo "po" tak sa svet točil normálne ďalej...

sewie

zajac...waw!!! ale nieco podobne poznam, ja robim obcas hostesku a tiez sa tam naskytnu dobre pipiny.Ked chces aby si ako tak zapadla tak potrebujes mat dobre odutu hubu na vsetko co sa tvari ako praca a tvarit sa ze ti vsetko lezie ne nervy a ze by si prefikla kazdeho co je straaaasne pekny alebo straaaaaaaaaaasne bohaty....:/