Bojím sa prvého sexu

Príspevok v téme: Bojím sa prvého sexu
Rockgirl

Ahojte,som baba a mám 17 rokov... mam chalana ktorého lubim .. ma nad 20,už sa aj pokušal ist do mna ale zastavil ked som povedala že ma to bolí ...bojím sa či to je to správne miesto alebo nie je .... staršne sa bojím tej bolesti...a aj sa pokušam byt uvolnená a niekedy sa mi to aj podari ale stale to bolí...bojím sa....aké máte skusenosti vy? :/

gimienkis

Myslím si že to bolí a pobolieva skoro každú babu, alebo ženu. Ja som to tiež zažila. Vtedy som svojho partnera ľúbila, a keď som s ním potom skončila v posteli, chcela som to, ale aj som sa toho poriadne bála. Nakoniec sme to ani nedokončili do konca, lebo ma to veľmi bolelo. A tak prestal. Ak ťa to bude neznesiteľne bolieť tak povieš mu nech prestane, veď to je úplne normálne na prvý krát a on to pochopí. Prvý krát to bolí, ale potom už nebude :) Veľa šťastia, a neboj sa

Rockgirl

ahaa toda a cicik ... len povedz ake si mala obavy zprveho sexu ty?.... tešila si sa z tej bolesti? :D bolo ti to príjemné? áno možno máš skusenosti vačšie aj s porodom ale zato sa nemusíš hned ponad druhých vyvyšovat =P

toda1

Žiadneho cicika nepoznám a dieťa milujem,no nastrihli ma,lebo bolo velke a ako prvorodička som strašne trpela! Ty si hrdinka,už si rodilá? Uvidíš!!!

Nepoznam cicika,možno picika a to si Ty!

fungirl

Rockgirl nie si sama koho to po prvýkrát bolelo. Ja som si tým tiež prešla. Mala som tesne pred 18 a priateľ tiež nad 20. My sme to síce robili bez ochrany, ale aj tak to bolelo. Najprv to bol taký nepríjemný pocit ako to začalo bolieť, ale keď som na to myslela, že ako to bolí bolo to horšie, viac to bolelo. Tak som mu to povedala, že ma to bolí a potom to začal robiť ešte pomalšie a opatrnejšie. Síce to aj tak nebolo o nič lepšie, ale zaťala som zuby a vydržala som. Myslela som na to, že to robím s človekom ktorého milujem a ktorému dôverujem. Po pár minútach bolo po tom. Hlavné je aby si bola maximálne uvoľnená, nemusíš sa ničoho báť, hlavné je, aby si mu dôverovala. Mňa to síce kus veľmi bolelo, ale stálo to za to. Ak sa niečoho bojíš, tak sa ešte o tom skúste porozprávať a uvidíš, že ti to pomôže. Držím ti palce :)

User_37597

janekMY33 17 rokov neni vela na sex?aspon si dala tu namahu a pockala si kym bude mat opciansky ako ine baby.tak strasne sa tu odsudzuje 17 rocne baby ze uz zacinaju sexualne zit a pritom to je jeden rok 18tky!
ona ma aspon tolko chochmesu ze to riesi s priatelom a nestraca to ako ine kade tade po ulici :D

jajoju

ja si myslim ze na prvy sex je najlepsie pouzit kondom a chce to poriadnu predohru (kludne 2-4-6 hodin, zalezi akeho trpezliveho partnera mas) aby si sa vedela fakt uvolnit...môzem vediet ako dlho ste spolu? ja sa na to tiez chystam s priatelkou a aj ked som uz bol s pannou a nieco o tom viem stale mam strach ze to neskonci dobre, ze ju to bude privelmi boliet a ze sa budeme este dlho trapit...