Ako si privolať menštruáciu?

shakira

ahojte baby odpiste mi prosim už 7 tyžnov som nemala menštruaciu a potrebujem ju privolat do tohto tyždna pomožte mi prosim . :)

KORNELKO

DOBRY,CHCEM SA PORADIT .MESKA MI TO JEDEN DEN.NIE SOM SI VEDOMA,ZE BY SME TO ROBILI NAPLNO A TAK SA CHCEM OPYTAT,AKO MAM POSTUPOVAT DALEJ.DAKUJEM

macka26

norethiston absolutne ze nie. rozhadze cyklus tak, ze par mesiacov budes lutovat. kramy mas predsa 5 dni, tak mi nehovor ze sa to neda vydrzat na dovolenke, ja mam zial kazdu dovolenku, bud tam s nimi uz idem, alebo tam dostanem, alebo s nimi odchadzam. netreba to tak dramatizovat, a hlavne nic posuvat. najvacsie kravina aku som pocula, a okrem ineho tie lieky vobec nemusia zabrat a mozes cely cas spinmit, tak to je potom prast alebo uhod

macka26

norethiston absolutne ze nie. rozhadze cyklus tak, ze par mesiacov budes lutovat. kramy mas predsa 5 dni, tak mi nehovor ze sa to neda vydrzat na dovolenke, ja mam zial kazdu dovolenku, bud tam s nimi uz idem, alebo tam dostanem, alebo s nimi odchadzam. netreba to tak dramatizovat, a hlavne nic posuvat. najvacsie kravina aku som pocula, a okrem ineho tie lieky vobec nemusia zabrat a mozes cely cas spinmit, tak to je potom prast alebo uhod

Tabuly

bež k doktorke pre Norethisteron,kým ešte nemáš krámy :)
posunie ti krámy a keď vysadíš,dostaneš ich...osobne som s nimi nemala problém,ale veľa báb vraj má,ale riskla som to :)
peknú dovolenku :)