Malé červené fľaky na žaludi-nevera?

Príspevok v téme: Malé červené fľaky na žaludi-nevera?
rafaelka

Partner má malé červené fľaky na žaludi. Posledný víkend spal mimo domov. Bol mi neverný? Myslím, že na toto mi najlepšie a pravdivo odpovedia muži. Počas nášho 7 ročného vzťahu tie tečky už mal. Na začiatku našeho vzťahu som bola neverná-nedobrovoľne. Nakazila som sa a mala veľké bolesti a krvácala som. Partner to odomňa chytil a mal hnusné červené bodky, ktoré praskali. Nič na to vtedy nepovedal, myslím, že si myslel, že to on nakazil mňa. Vtedy som to neriešila mala som pocit viny. je možné , že sa mu to vracia? Ale ja som uplne zdravá, mám dieťa a mala som radu testov a na vše, Posledných 5 rokov som nemala s iným mužom sex a ja neviem čo si mám mysleť, že či má nejaké nevyliečené baktérie, ale jak píšem, ja som bola uplne zdravá, tak som z toho cela nervozna..

Megatron

pricin moze byt vela. najskor je to kvasinkova infekcia alebo plesen. nic hrozne, ak mas slabu imunitu alebo si uzival dlho probiotika moze to byt s toho. aj zo zlej hygieny aj z prehnanej hygieny. ja to mavam len tak obcas - a nedostal som to od nikoho

naposledy som to mal po navsteve wellness... po dvoch hodinach penis cerveny ako vtak ohnivak, potom biely povlak a za dva dni cervene bodky a svrbenie.
tyzdnova kura CANESTENom a je to ok.
nebojte sa nicoho, ak by neprechadzalo, staci zajst doktorovy na URO a daju antibiotika.
nemusi to byt z nevery

skino

Zdravim ludia, citam Vase problemy a tak sa chcem priznat aj ja, dnes rano som si vsimol nieco take na penise 2 hodiny po sexe s priatelkou. Priatelku som uz 8 mesiacov nevystriedal a tak nechapem co to moze byt. Mohla by mi byt neverna? Pretoze vsimol som si nejake podozrive spravanie.
Dakujem

nnn

a preliečil sa vtedy? nemyslím ty ale tvoj partner či sa preliečil či bral nejaké lieky? možno sa mu to vratilo pri zniženej imunite .. a potrebuje to preliečiť

Inner

nikto ti nikdy nedokaze, odkial to tvoj partner ma. Nakazit sa mohol u inej zeny i nemusel. Mozes mat ty skryty zapal a nakazila si jeho. Moze mat slabu imunitu a tak sa to prejavilo. Moze mat zlu hygienu, kedze zeny si na nu davaju vacsi pozor... je x moznosti...

Ak chces patrat po pravde, tak jedine cez neho. My sa tu mozeme len dohadovat a spekulovat...