vymkla som manzela

Príspevok v téme: vymkla som manzela
kvietok

je pol tretej,som s dcerkou doma...sedim a pisem lebo neviem zaspat.uz ma nebavi ked si ide moj manzel s kamaratmi posediet a povie ze iba na dve hodky a z toho su 8.posledny nas telefonat bol o 23tej a vraj bude uz len hodinku.nejde sa opijat vzdy si da len 2-3dc vinka aj to miesane s kolou.zistila som ze bol na disce tak som sa nastvala a zamkla dvere takze sa dnu nedostal.teraz sa asi vratil tam z kadial prisiel dalej sa bavit ale spat kjednemu z tych kamaratov.co mam najblizsie spravit, som prilis tolerantna a aj toto mu prejde ako stale.ako to s takymito chlapmi riesite.Nechapem co ho na 40 rokov bavi chodit na diskoteku ja mam len 25 a je mi dobre ked mozem byt doma s rodinkou alebo si spolu s nim niekam vyrazit.ti muzi su zvlastny.budem rada ked mi odpisete papa

...

urobila si dobre, ked ma niekto zenu a deti nema co chodit s kamaratmi do barov a na diskoteky...bez klucov...ked sa s nimi chce stretnut nech idu k vam domov na caj...

alternativa

Je zrejme a dobre, ze si situaciu hodnotis okrem emotivneho pristupu aj "chladnou" hlavou. Len jeden detail: nevtahuj urcitou mierou viny do tohto problemu kamaratov manzela. On je uz velky a svojpravny, kazdy z nas musi vediet v urcitych momentoch povedat nie aj kamaratom, ak to "nie" chceme povedat. Nasmiali by ste sa s manzelkami tych kamaratov, keby ste si navzajom zdelili, ktory z partie je za tento stav vinny. Vzdy by to bol niekto iny, len nie ten tvoj...prezivas asi beznu situaciu, drzim palce.

kvietok

dakujem pekne ze ste mi odpisali.je pravda,ze chodime vela spolu sami von posediet,kino,divadlo,aj sa zabavit.mam aj ja svoje zaluby, na to sa nestazujem.travime spolu dost casu.ale jemu akoby nestacilo, a chce stale viac, chodi na lyzovacky s kamaratmi na dovolenky,posediet si a kopu sportovych zalub co mu neberiem, ale vadi mi ked si ide vecer posediet, vtedy uz mala spinka a ja ho cakam lebo neviem zaspat, a hlavne ked povie ze budem dve hodinky, viem clovek sa zdrzi ked sa dobre bavi,ale ked viem ze chodia z baru do baru a potom skoncia na nejakej diske tak to ma ide slak trafit.som trosku ziarliva ved kazdemu vtedy bludi fantazia ale doverovat mu doverujem.clovek musi vediet kedy dost a kedy ma prist aj domov, hlavne ked ma rodinu.vymkla som ho, vratil sa asi tam kde bol, a potom siel spat k jednemu z nich. rano prisiel skoro v pohode s otazkami preco som ho vymkla.priznal si ze mal prist skor domov a ze to bolo raz za cas,nebol nahnevany za to,pochopil preco som to spravila, urobila som to prvy raz za 6 rokov, ze som ho nepustila.nelutujem aspon si uvedomi pokial su hranice.niekedy su na vine aj kamarati lebo ho tahaju a tym je jedno ze ma doma zenu s dietatom.

majestic

Ani neviem ako zacat, ale. Ako a kde ste sa stretli. Chodil tvoj manzel von uz aj pred svadbou? Chodila si s nim? Vela zien po dietati akoby strati zaujem o ostatne veci, akoby zabudli co ich partnerov na nich zaujalo. Viem, ze dieta da zabrat, ale dopraj cas aj manzelovi. Rozhodne sa vsak musite porozpravat. Nevyriesis to cez PC s cudzou osobou. Vie tvoj manzel, ze ti to vadi? Chodite spolu niekam, alebo ty len sedis doma. Mas niekoho kto by ti postrazil dieta? Ak ano chod s manzelom. Stanovte si kedy a ako casto moze ist za kamaratmi. Mas nejake kamaratky? Pokial ano tak chod von aj ty a manzel nech ostane s dietatom.. Rozhodne vsak chodte von aj spolu, pokial radsej sedis doma tak napr. uvar nieco extra, pozrite si film atd. Hlavne komunikujte. Vymknutim z bytu nic neriesis, skor naopak. Drzim palce a ozvi sa.

alternativa

Ahoj Kvietok, takato situacia sa riesi tazko a este tazsie komentuje cez PC. Vymknutim manzela si ublizila mozno najviac sama sebe = si nestastna, s nervami v koncoch a ON mozno ani neciti vaznost situacie. Urcitu volnost manzel potrebuje, ale vsetko je relativne. Moja skusenost: k voli Tebe a dcerke sa ON asi nezmeni, zatial. Mozno ho musi zivot "kopnut", aby si uvedomil, ze kamarati tu nebudu, ked ich bude potrebovat a budes len Ty. Alebo aj nebudes. To zalezi na Tebe. Skus najst sposob, ako budete viac spolu, napr. chod "zit" s nim aj Ty, mozno Vam malu niekto postrazi. Ak nebude mat zaujem, utvor si aj Ty svoj maly priestor radosti aj mimo Tvojej dcerky. To nemusia byt bary. Nechaj ich spolu, chod si zacvicit, do sauny, na masaz, stretni sa s kamoskami. Mamy su zvacsa stastne doma, s rodinkou, kmitame a robime servis. Ale nezabudni, ze nikto z blizkych to nikdy neoceni.