Je to tehotenstvo?

Príspevok v téme: Je to tehotenstvo?
milka1988

Zdravím Vás. Mám taký problém. Dnes mám 38. deň MC a menzes nikde. S manželom sa pokúšame o druhé dieťatko. Už asi 4 deň ma pobolieva v podbrušku a pri pohlavnom styku sítim tlak vo vaječníkoch. Lekárka mi povedala, že mám čakať ešte 3 týždne či menzes nenabehne. Robila som si aj dva tehotenské testy a oba vyšli negatívne. Zápal to podľa gynekologičky nie je. Môžem byť preto tehotná? Mala niektorá z Vás podobný problém? Ďakujem za všetky príspevky.

milka1988

no mc je menštruačný cyklus :D , no ja som sa pokúšala s manželom a prvé dieťatko vyše roka a pol kym som otehotnela, bol to velmi dlhy rok a pol, teraz sa pokúšame 7 mesiacov a je to ešte horšie, keďže mám ešte aj nepravidelný menzesm, vtedy mi pomohol Duphaston no teraz keď som ho brala tak som aj tak mala cyklus nepravidelny, tak som ho vysadila a aj tak ten cyklus nie je OK, tak ja len dufam, že teraz nebudem čakať na to druhé bábo tiež rok a pol kym otehotniem :/

macka26

prosim ta co je mc? dufam ze nie macdonalds :D srandujem. neviem aky ma dopad injekcia na telo. ale v pocati urcite nebrani. ono bez nej menzes nepride, cize ani cyklus, a tym ani dalsie plodne dni. urcite to pocatiu v dalsom cykle nebrani. ja som takisto v stadiu snazenia, aj ked teda dlhodobejsie... a vplyvom hormonov mi vypadli jeden mesiac kramy, tak som dostala agolutin...

milka1988

môže mať tá injekcia aj nejaký vplyv na ďalšie počatie? myslím, či nezanecháva nejaké stopy v tele, alebo či napr. dokáže aj upresniť MC, nemám s takýmto niečím skúsenosti

macka26

ked po injekcii nedostanes, dostanes dalsiu. ja som po injekcii dostala bolesti hned ako som isla od lekara vecer a na druhy den rano som mala...

IVETT16

po tej injekcii by si mala do 10 dni dostat menzes... mne dva krat meskal viac ako 2 mesiace, po injekcii som ho dostala asi na 4. den

milka1988

A keď dostanem ten Agolutin menzes nastúpi ihneď? alebo je tam nejaký čas? a ak ani po tejto injekcii či tabletke nedostanem menzes?

macka26

no ked dovtedy menzes nedostanes, tak ti urobi vaginalne sono, ci nahodou nie si tehotna, a ked nie si, dostanes agolutin na vyvolanie menstruacie.