Ochlpenie brucha - problém

Príspevok v téme: Ochlpenie brucha - problém
Janči331

Ahojte, prosím o nejakú odbornú pomoc a nie typu laserové alebo podobné drahé spôsoby pre odstránenie ochlpenia na tele.
Nejak som začal zarastať. Mám 16 rokov okay tam dolemi to nevadi sem tam si to oholim ale islo to casm vyššie pod pupok a tam som si to oholil. Po oholeni však pod pupkom zarastlo znova a chlpy isli roznymi smermi nechal som to dlho tak ale vyzera to fakt hrozne ked som napr. vyzleceny a potom pred ludmi niekde v spolocnosti alebo na izbe? Dneska som si to oholil znova po dlhej dobe, vidim tam take cirene bodky pripravene narast znovu ale keby aspon rastly ako normalne chlpy ale tieto su velmi tmave a do hocijakeho smeru kazdy jeden a v procese rastu rastú tak ostro, proste ako ziletky...popri tom nejak zarastam aj nad bruchom ale to som radsej nechal tak ale...chcem mat hladku hrud, tu zatial mam ale brucho a hlavne to pod pupkom...ako to holit? holit to kazdy den? alebo neholit? alebo co robit?? nechcem sa hambit prezliekat pred ludmi alebo chodit hore bez. Vďaka prosim pomoc :(

barrina

mne sa to napriklad paci, ked je tam chalan/muz ochlpeny. Ale zase normalne, nie až moc, ale ty to moc asi z opisu nebudes mat, tak je to v pohode :)

Inner

jezis maria, ved to je uplne normalne... si chlap a zeny maju rady hranie sa s bruskom...akymkolvek ;-))) ja priatelovi rada hladkam to ochlpenie....