KOLKO POTREBUJEM SCHUDNUT???..PROOSIIIM PORADTE MI...:)

damaxy

Cize vysledok dnesnej debaty,ja idem chudnut a spevnovat a ty spevnovat vies ja mam 85 kg mne sa patri teraz mam uz len 83takze si odmeriame partie a uz len pracujeme na sebe.Beriem ta za partaka takze dobre.

damaxy

Allenka vidis a ja zasa nekupi na seba oblecko mam dlhe ruky tj.vsetko kratky rukav,mam44 velkost to vobec nikde nedostanem,ale objednavam si z katalogov kde maju aj take velkosti chcem ti tym povedat ze stale hladam nejake riesenie a chcem aj teba vtiahnut aby si aj ty hladala.Vsetko co chceme dosiahnut sa podari ked sa snazime.Takze si popiseme ak nieco objavim dam ti vediet a samozrejme aj ty mne daj vediet ked na nieco prides.Dobre?A vies dufam ze ked dosiahneme ten svoj ciel sa nezmeni moda a nebudu letiet take baculky,to je na usmiatie ten dovetok.

allenka

aj ja som rada ze mi brat pomaha....vies niekedy mi je vazne zle ze myslim nato ze jest nebudem vobec atd...ale on mi stale pomoze..no niekedy sa nemame uz cas rozpravat sa mam take stavy ze faakt neviem co robit....niesom taky typ ze len place a nic nerobi praveze naopak ale niekedy faakt nemozem ked uvidim nejake dievca alebo kamosku so super postavou o akej snivam ja ja tak potom myslis na vselico....a ten pocit ze si nemozem obliect to co cchem je fakt neprijemny a mna uz nebavi nosit len stale to iste a sukne uz vobec nenosim...

damaxy

no teraz sa stavas zenou to su ine tvary a vedz ze pritahuju viac.Som rada,ze mas pochopenie u brata,to ze niekto hovori ze si chuda asi nepocuval poriadne co hovoris.Tychces byt sumerna a mat pevne telo.Ja ta chapem.

allenka

ved viem....nieco vymyslim..ale viees vacsina kamosiek mi hovori nic ti netreba ..takzee uz som odkazana teraz sama na seba...dost mi pomaha aj brat ale ..no neviem...nieco skusim...len vies nemam s tym velke skusenosti lebo nikdy som to nepotrebovala stale som bola taka chuducka a od tych 14 13 som troska pribrala...a teraz by som to chcela zhodit audrzat postavu...

damaxy

inak este ma napadlo ze aj pri skolach byvaju take centra volneho casu a viem ze aj tam sa cvici,jednu dobu som chodila na aerobik,nemas tam niekde taku moznost ja byvam pomaly na vidieku a cvici sa tu kazdy den niekde.

damaxy

no vidis ved to bol ten prvy krok co si spravila.Allenka a raz budes odkazana v zivote na svoje sily,skus zacat pomaly teraz.Mas akmosku,alebo sa pojdes aj sama do toho nejakeho fitka pozriet a co sa o tom porozpravat aj s tatom,oni su pristupnejsi,Allenka len ti chcem ponuknut nejake moznosti skus aj ty nieco este pospekulovat.

allenka

hmm..tak to mas potom dobre...ja ked otom zacnem doma hovorit..tak oco to v pohode berie ale mama to nevie pochopit..ze chudnut mi netreba a stale otom istom..preto som sa rozhodla napisat tu a vyhladat pomoc...