Anjel strážny

lost

Genesis

tak najskor by som mu ukazal fotky co sa moze stat, alebo ho zobral do marnice :D

ale to si mi dal chrobaka do hlavy teraz :D

(tiez nemam rad facky, ale sam na sebe si vsimam, ze niekedy by padli vhod, LENIVOST :D )

jajka001_

no lebo oni nemaju moznost s tebou inak komunikovat - ako? ako ti to maju naznacit ak nie prostrednictvom veci a situacii okolo teba? ved oni nie su ludia, s nimi si nemozes pokecat.
aj keby k tebe hovoril anjel vo sne, nebudes ho brat vazne.
a niektore veci ani nejdu vysvetlit, musis ich prezit, aby si to pochopil do hlbky. skusenost je nepostupitelna, ja by som ti tiez mohla vysvetlovat donekonecna urcite veci ale kym ich nezazijes tak proste nepochopis.

jajka001_

ono to zacina naznacovanim a ked ti to nedojde nasleduje slaba facka, potom nakopnutie...
ved anjeli nemozu s tebou takto na rovinu rozpravat to by bolo moc jednoduche
ale, skus si vsimat take zvlastne veci - cudzich ludi ktori ti povedia nieco co ti uplne ze zapadne do situacie a do myslienok a niekam ta to nasmeruje. aj to je jeden zo sposobov. ovsem, je to dost nenapadne tiez :)

Genesis

lost:

tiez budes svoje dieta ucit chodit cez cestu tak ze ho hodis pod iduce auto aby vedelo ze mu to moze sposobit bolest ? :)

velmi dobra vychovna metoda fakt :)

Genesis

jajka001

to je mi ale hovadina ... ako naco niekoho nakopavat aby mu nieco doslo ked sa mu to da normalne vysvetlit :)

tento anjelsky system je neucinny a zastaraly treba ho nahradit

potrebujem noveho anjela strazneho bo ten moj je nemlehetny .. stale ma nakopava a ja za toho boha neviem co stale odomna chce :)

jajka001_

anjeli maju obmedzene pravomoci, zas necakaj od nich nemozne. a existuju situacie ked "nakopnutia" dostavas naschval -mozno prave od tych anjelov :)to aby si si uvedomil urcite veci.

Genesis

halo nevymeni niekto anjela strazneho ? :) ... ten moj sa stale len zajebava :)

kde sa to da kupit alebo vymenit alebo reklamovat .)

zuzic_

verim. ale urcite nema kridelka a svatoziaru:D verim ze anjel bol pri lekarovi ked ma operoval, aj pri kamosovi ked ma strhol z cesty pred opilym vodicom...len niektori to nazyvaju nahoda a niektori Bozi zasah...