stroje na chudnutie

tinkab

K tým rotopedom, steperom....môžem doporučiť náramok FB na zvýšenie výkonu, cvičenie by sa malo predĺžiť o pol hodinu a viac. Tento produkt bol vyvinutý spoločnosťou Nasa pre športovcov na zvýšenie výkonu, sily....
Odporúčam každému kto chce rýchlejšie schudnúť.Ak chcete vedieť viac napíšte mi na mail. 0505lulu@gmail.com

talentmania

samozrejme ze najdes ale ja som si zadala znacku do googla a citala som na ne recenzie napr.INSPORTLINE su vraj dost kazive strasne vraj vrzgaju ale to som len citala v tych recenziach tak neviem posudit tie lacnejsie sa mi aj zdali take male vraj su nestabilne tak preto som si vybrala zn KETTLER a na nette by ma stal asi o 20 e menej tusim ale ja nerada objednavam cez nett je to obtiaznejsie aj s reklamaciou musis to zabalit poslat a bla bla teda ak ti to nepridu opravit priamo domov ale to je moja zla skusenost tak uz nikdy viac.preto som si ho aj kupila radsej rovno v obchode.Zalezi na kazdom aky si vyberie no dufam ze aj ten moj mi bude sluzit a nieze mi zacne vrzgat casom zatial je tichucky ale tak odcvicene mam na nom asi tak cca 7 hodin zatial ale niekomu vraj zacali vrzgat uz po pol hodke tak uvidim ja som vravim zatial max spokojna ked sa poserie xi xi napisem to tu hnet a prispejem aj do recenzie:D))

[zruseny8]

talentmania
teraz ich pozeram na nete a to ste dost zan investovali. som myslela ze vsetky sa pohybuju v tej ceny, ale normalne najdes uz aj 100€

doubledog

tak to samozrejme ano.

ale schudnut sa da aj pomocou chodze, a asi by si nepovedala, ze chodza je urcena na chudnutie.

doubledog

najlepsi je podla mna elipticky trenazer, niekedy tomu hovoria krosovy trenazer.

akurat ze to nie je stroj na chudnutie, ale stroj na aerobnu zataz a kondiciu.