IUI

Príspevok v téme: IUI
bubuki

Ahoj, mam pre sebou prvy pokus IUI, a kopec otazok a pochybnosti.
Moje testy su v poriadku,i priechodnost vajcovodov, ale manzel ma len 10% spermiji zivych. Ako som sa docitala na nete, IUI je vhodna pre pary s normalnym spermiografom... mame vobec sancu? Alebo je to zbytocne a radsej mame preskocit rovno k umelemu?!
Uz mam naordinovane injekcie na IUI, ale manzelovi nedali nic... je to normalne?!
Uvitam kazdy prispevok, radu, diky moc.

Laurina22

Ano ale IVF preplaca poistovna...ale zalezi,kde si a aku cast ti preplatili.Ale ak,samozrejme ze tam su injekcie drahsie.

Laurina22

jasne,ze sa musis tesit a pozitivne mysliet,aby sa krpcek v brusku uchytil.Ved mu musi byt u maminky dobre,nie?

Vejva,ale evd IUI nie je az tak financne narocne,alebo sa mylim?

bubuki

...ja viem, ze by nemal fajcit, uz to skusal tolko krat... ale vzdy mal nervy, stres, jedol ako blaznivy... a nikdy to nevydrzal viac ako mesiac :(((
Ja mam 33.
No uvidime, ale este jeden krat pojdeme na spermioograf, mozno sa nieco zmenilo k lepsiemu za tie 2 mesiace ...
Neviem ako ste boli na tom pred IUI vy, mozno nie som normalna, ale pravda je taka, ze sa nebojim, ale tesim ....

vejva1

Mne fyzicky nebolo vobec nic ale psychicky to bol zaberak najma ked som zistila ze kolko stoji jedna injekcia co som si pred tym nezistila myslela som ze zaplatim len za zakrok a dovi dopo hmm.Ale vravim dopadlo to na prvy krat dobre takze drzim palce.No ale ja som mala uz umele oplodnenie pretoze na IUI som ani nebola kvoli zlemu spermogramu takze neviem ci ste aj vy vhodny ale skusit to urcite mozete

macka26

na oplodnenie staci jedna spermia a jedno vajicko... tak sa hovori... na IUI naozaj nie ste vhodny par pri takom malom pocte pozitelnych spermii vam to snad aninikto neodporucil.. ale deju sa aj zazraky, treba jeden dva cykly pred IVF urcite skusit...