Neviem ako ďalej...

Príspevok v téme: Neviem ako ďalej...
nikol302

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť o radu, povzbudenie, možo niekoho s podobným problémom. Za moje problémy si môžem sama, sú možno odsúdeniahodné, ale prosím, kto chce na mňa útočiť.. nech radšej ani nečíta. Začala som si so ženatým chlapom. Pritom sama som vydatá. Mám dieťa. S manželom dobre nežijeme, od jeho nevery, v čase keď som bola tehotná. Vzťah udržiavame najmä kvôli malej a možno aj preto, že nik z nás nie je natoľko odvážny spraviť prvý krok. S tým ženatým sa poznáme cez dva roky. Rok sme občas skontaktovali, nič viac. Až po roku sme sa dali dokopy. Podmienky boli,že vieme, že každý má svoj život a doň si zasahovať nebudeme. Do toho som s tým šla. Avšak som sa zamilovala. On mal ešte dva "vzťahy" predtým. Je milý, pozorný, hovorí mi tie najkrajšie veci a tým som ja prešla cez hranicu danú na začiatku. Nesústredim sa v práci, všetko mi ide bokom. Muśim to ukončiť ale neviem ako. Ja som stratila hrdosť, sebavedomie mi padlo na nulu. Pritom som pekná baba, kariéru mám pred sebou, mám krasne dieťatko, skvelých rodičov a kamarátky. Nikomu som to samozrejme nevešela na nos. Pred mesiacom som sa dozvedela, že na jednej akcii balil inú ženu, čo mi samozrejme poprel, prosil ... skočila som mu na to, aj keď vnútorne ma to rozožiera. Schudla som počas tej doby 5 kil, co pri mojej váhe je moc! Vzdy som bola ja ta, ktora za nim sla, ked on mohol!! Inokedy to mozne nebolo. A obcas, teda poslednu dobu aj ked mohol, tak sa nesnazil o stretnutie. Teraz som mu napisala, ze uz takto nevladzem. Volal, pisal, nedvihla som. Sú to vsak len 2 dni a ja som ako zbity pes, akoby mi vytrhli kus srdca. Nebyt mojej malej tak neviem. Cely cas venujem jej ale myslou som pri nom! bojim sa ze to nezvládnem. Prosim poradte ako sa pozbierat, dat si zivot naporiadok, ak ma niekto podobnu skusenost. Bol to po manzelovi, druhy muz v mojom zivote, ktorého som milovala a s ktorým som nieco mala. Dakujem

nicol302

TPCH nerátala som to, že som s niekým randila, avšak som s nikým nič nemala. Nemyslím, že by som u niekoho hľadala len sex! Vravím boli sme rok v kontakte. Rok intenzívnejšie. A ja sa len tak nenamotám. Len prezívam veci intenzívnejsie, aj keď som si myslela, ze ten nadhlad nestratím.

Laurina22 keď pises, ze z vlastnej skusenosti tak predpokladám, ze nieco podobne mas za sebou. Povedz ukoncila si to zo dna na den, s vysvetlenim, bez? A ak sa smiem opytat ako dlho vnutorne to u Teba trvalo, ze si sa s tym zmierila? Niekedy sa citim akoby som mala 15, ale bohuzial ma to tak trapi.

tpch

Vzala si si prveho muza, s ktorym si nieco mala? Tak sa ani nedivim, ze sa namotas na kadekoho. Kasli nanho, ak zijete s muzom len formalne, budu dalsi taki..

tpch

Vzala si si prveho muza, s ktorym si nieco mala? Tak sa ani nedivim, ze sa namotas na kadekoho. Kasli nanho, ak zijete s muzom len formalne, budu dalsi taki..

Laurina22

Ani som tvoj pribeh nedocitala,avsak ti poradim z vlastnej skusenosti.

ODID Z TOHO VZTAHU CO NAJSKOR.ZOZBIERAJ TIE ZVYSKY ROZUMU A UKONCI TO.

nikol302

Este som chcela napisat, ze ja som mu nikdy nedýchala na krk. Nikdy som o nic neprosila, dokonca ja som mu nikdy nevolala, kedze mal kontrolovany telefon. Ked som sa dopocula nieco co sa mi nepacilo tak to som mu povedala. Akurat teraz som mu vytkla to, ze mohol byt pri mne, mal moznost a nezabojoval o nu. Jedno nepochpim, ked aj o mna straca zaujem, preco mi nepovie (nech si aj vymysli iny dovod( ze je lespie nas vztah ukoncit. Vie, ze u mna sa sceny nedocka, ze ja mu neublizim, nikomu nic nepoviem. stiahnem sa a nedopocuje sa o mne ani slovo. Preco takto zbytocne ak nieco natahovat? A hlavne ked vie co vsetko som do toho dala.

nikol302

killerboy... dakujem, prebehla som Tvoj prispevok 3 krat a mas pravdu. V hlave som si vedoma vsetkeho toho co si napisal, vzdy som vsak podlahla. Ocaril ma jeho humor, komunikacia s nim a pritom som v pozadi mala jeho minulost. Sama, keď si tak rekapitulujem ten rok, tak som bola jemu oddaná... stratila som rok v práci, rok zivota. Dakujem, aj tvoje slova mi pomohli, nikdy som s nikym o tom nehovorila, bala som sa zaroven aj hanbila a nikdy som mu nechcela uskodit.

killerboy

muzi asi nepochopia zeny a naopak. sme dve rozlicne pohlavia a kazdy z nas vnima veci inak. poviem ti len tolko, ze maloktory zenaty chlap by sa dostal do takej zavislosti ako si ty. ja myslim, ze dokedy zeny nepochopia, ze chlap nie je snad ani schopny takto sa citovo angazovat ako zena, dovtedy budu trpiet podobnymi vztahmi.
asi je zbytocne ti hovorit, ze si mala mysliet na dcerku a davat si pozor. tento milenec je tvoj druhy muz. to znamena, ze aj manzela si kedysi lubila. a preslo ta to. tak isto ta prejde aj tato laska, len to chce cas. o par rokov nebudes verit, ze to kedysi bolo take dramaticke.
nebudem tu apelovat na to, ze si predovsetkym matka, lebo ja sam deti nemam a tazko to mozem posudzovat. len z toho racionalneho hladiska si myslim, ze by si sa mala spravat ako dospely zodpovedny clovek a zmobilizovat tie zbytky zdraveho rozumu, ktory este urcite v tebe driemu. je viac nez iste, ze chlap o teba straca zaujem. muzi su lovci a drviva vacsina z nich ide za novou koristou. neriesme teraz, ci je to eticke alebo nie. je to skratka tak. mozes proti tomu bojovat, ale to znamena ist hlavou proti muru. ak si chces zachovat aspon stipku ucty k sebe, vydrz a prestan sa s nim stretavat. ziarlis na neho a on sa od teba odputava. keby si v tejto faze mala pokracovat vo vztahu, bolelo by ta to este viac. myslim, ze niet inej alternativy, iba rozchod. z viacerych dovodov.