stoji o mna?

Príspevok v téme: stoji o mna?
makarona

v kratkosti - moj drahy je len velmi kratky cas po rozchode, asi 3 mesiace. Boli spolu 2roky. Sme spolu iba kratko, ale zalezi mi na nom. V piatok som mu napisala, ze dufam, ze vecer nieco podnikneme..Odpisal, ze nevie, ze sa uvidi..do 23:00 som cakala, kym sa prihlasil na net a aby som zistila, ci budeme spolu..A zrazu som si len vsimla, ako si pisal na ploche s nejakou babou, ze byvalu este lubi a nevie na nu zabudnut..strasne to bolelo..blbe je, ze su z jednej dediny..Este mi vadi, ze zozaciatku sa ozyval, napisal mi peknu sms kedykolvek a teraz nie..Vecer som mu pisala, ci sa nezastavi a neodpisal..Neviem, co si o tom mam mysliet..ked sme spolu je vsetko fajn..stale mi hovori, aka som nadherna, ze mu je so mnou super, ze je rad, ze ma spoznal a pod..len neviem, co si mam mysliet o jeho obcasnych vypadoch..co mam robit?

blondula

kokos,keby ja zistim ze moj priatel pise,alebo hovori niekomu ze lubi svoju byvalu....tak ho poslem do riti a NIKDY by som ho uz nechcela ani vidiet !!! nechapem niektore zenske,ze knucia,prosikaju takych hajzlov,aby ostali s nimi !!! je to maximalne ponizujuce a tak hlboko by som nikdy neklesla !! sa konecne uvedomente !!! ozyva sa ti... pravdepodobne asi len vtedy,ked potrebuje zasunut !!! kolko krat ti povedal ze ta lubi ??? to ze si nadherna ti moze povedat hocikto !!! nikdy som s nikym nechodila ak som este lubila "ex" !!! ja väcsinou ked som ukoncila vztah,bol jednoducho koniec !! novy vztah som zacinala tym,ze lubim toho dotycneho a nevyuzivam ho na to,aby som zabudla na EX lebo ho este milujem !!!!

jankaaaaaaaaa

ale jak mozes byt s muzom ktory este lubi byvalu ??? ved sam to napisal tak naco si s nim? len si chces uspokojit svoje potreby a byt s nim lebo ti s nim je dobre, ale to ze on teba nelubi a je s tebou len preto aby nemyslel na byvalu aby sa rozptylil? to ti nevadi? ved nenechaj si skakat po hlave

makarona

Tak vacsinou sa ozyva on prvy, nemozem povedat..A viem..a dost to boli ta myslienka..ale viem sa vzit do jeho situacie..aj ja som bola kratko po rozchode a aj ked som k nemu este nieco citila, dokazala som lubit aj toho noveho a casom ho mat radsej ako ex..nemyslim si, ze by som bola len naplastou..aj ked urcite je to aj ista terapia..neviem, no..zalezi mi na nom..budem verit, ze to dobre dopadne.

0vecka

podla mna by si nemala byt chapava... ked sa on neozve tak kasli nato a neozyvaj sa ani ty... takto budes iba naplastou aby lahsie prezil rozchod... si uvedom ze je zamilovany do inej

makarona

Dakujem, Anikam. Ja som mu povedala, ze to chapem a ze jedine, co lutujem, ze sme s anespoznali trosku neskor..ale je nam spolu dobre, tak hadam casom to bude dobre..

anikam

Este je prilis skoro, aby vypudil z hlavy byvalku, chce to cas, nesmies na neho tlacit, cas ukaze. Vzi sa do jeho stavu, kazdopadne to budes mat tazke