Aké lieky na depresiu?

Príspevok v téme: Aké lieky na depresiu?
katka123456

čaute,

chcem poradiť, čo sa týka voľnopredajných antidepresív .. nie k psychologovi íst nechcem. nechcem ani rady ako zlepsit zivot. chcem len názvy liekov !

som dosť depresívny typ človeka. melancholický negatívny agresívny, všetko vidím čierne, neviem sa tešiť zo života, všade vidím beznádej, sklamanie, som negativista ..

môj deň - zúfalstvo, beznádej, pocity zbytočnosti, smútku, bezmocnosť, nemám ziadnu sebadoveru, plačlivosť, pocity viny.

nie je to tyzdenné ci mesacne obdobie. mám 20 rokov. som takáto asi už od 13 rokov. kazdy den zobúdzam s tym, ze ma nic na tomto svete netesí, a ze zase musím vstavat do tohto sveta.

nepotrebujem rady typu - bez sa von zabavit, najdi si priatelov, rob co ta baví, najdi si konícka, ktorému sa budeš venovat.

chcem názov lieku, ktory mi pomoze, aby som sa cítila dobre, aby mi bolo dobre. aby som netrpela depresívnou naladou.

pre tých, ktorí odpísu. dakujem.

kpl

Z volnopredajnych som skusala Anxiolan. Celkom fayn. Ale kedze to u teba trva dlho, odporucam navstivit psychiatricku ambulanciu. Oni vedia naozaj pomoct. Pohladaj si na nete nejakych lekarov z tvojho mesta, pozri ake su na nich recenzie, pripadne napis z akeho si mesta a skusime ti niekoho odporucit ;)

JMD

Paci sa mi, ze chces depresiu riesit liekmi, ale z volnopredajnych mas DEPRIM - vytazok z lubovnika bodkovaneho, ale je to, prepac za vyraz, SLABA SRACKA. Podobne z homeopatikami, bachovymi kvapkami a inymi placebo liekmi. A lieky predpisuje psychiater, nie psycholog, takze ak sa predsa rozhodnes k niekomu ist tak urcite radsej psychiater, psycholog nepomoze. Mozes skusit ten deprim, ale neviem ci pomoze. K ucinym liekom sa legalne bez receptu nedostanes.