Z XS na M-L

velka ritka

takze ako som slubila: po zmenseni porcii je to zatial nieco vyse kila dole...jupiiii :) uz si dokonca aj moj zaludok zvykol.

Lulu2011

idem si kupit melon, ked dnes budu mat a dam si ho poobede a na veceru uhorky a cottage, ja uz nechcem byt M, ale xs-s :p

velka ritka

mne sa najviac osvedcilo zhodit zmensenim porcii jedla, sice sa chudne pomalsie nez pri vselijakych drastickych dietach, ale po cca 2 tyzdnoch si zaludok zvykol na mensie porcie a nikdy som nebola hladna. a kludne som jedla aj o jedenastej v noci :-D
takze od vcera som na mensich porciach, dam potom po tyzdni vediet, ako to ide ;)

velka ritka

ja som na tom podobne, pocas vysokej skoly som mavala cca 58 kg (vyska 166), potom sa mi podarilo zhodit a roky si udrzat vahu v rozmedzi 47-52kg. po 2 tehu som zisla zase naspat na 52kg, ale akonahle som skoncila kojit, vaha sla hore, plus este k tomu som musela brat B komplex pol roka, takze ani to neprospelo mojej vahe. teraz mam 58 a nechapem, ako som mohla kedysi s takou vahou existovat! najhorsie je, ze sa nezmestim do takmer ziadnych letnych veci...takze to musi ist dole!

Kristinkita_1

Presne viem o com hovoris.
Ja zase zastavam nazor,ze keby som mala opat napr. 50kg, udrazala by som si ich.Lebo uz by som nemyslela na chudnuutie, kedze by som uz chudnut nepotrebovala.
Stale som si to takto udrzala lebo naozaj plati zevsetk je to v hlave.A cim intenzivnejsie a castejse na to myslime, tym je to tazsie, a pomalsie bohuzial tak to je.

Lulu2011

Kristinka - ja osm strednu zacinala tiez so 47 kilami, skoncila s cca 58-59, ale brala som B12 lebo som chcela pribrat, no nedarilo sa mi a to som jedla veeeela a vsetko a ani gram hore, paradox co :) teraz potrebujem opak, ten kto ma dobry metabolizmus moze si dovolit hocico a nepriberie

Kristinkita_1

Lulu - aj ja som ako na hojdacke, ale ja mam extremy

stredna skola - 47kg
po stresoch z maturity - 58kg
vysoka skola - 53kg - 48kg
po stesoch zo statnic - 58-59kg
terz - normalne obdobie - 55kg takze ja mam skakačku 10kg. Viem ze to pre orgnizmus nie je dobre.

Kristinkita_1

Megara - nehovor tak. myslim ze kazdy v tomto fore mame problem so svojou fyzickou schrankou. Ved sme tu nato aby sme sa podporovali.
AJ si uz nieco zhodila?

Lulu2011

Maoam - som ako megara ááá :D snivam o 57 kg fakt

a ano taka suchá som bola kvoli modelingu, mala som ist do Korei robit modelku, ale aj tak som bola tlusta pre nich :p moja n ormlana vaha bola potom dlho, dlho 54-55 kg, ale zacala osm brat antidepresiva a zial som pribrala 10 kil, potom tehotentsvo, zisla som dole na 58 a pri stresoch zase pribrala, no proste hojdacka, ten "jedalnicke" neber ako smerodajny, dnes je vynimka, vikendy su take vseliake, cez týžden jem normalne, varim