tetovanie

Strawberryca

isabella nemohla by si mi poslat foto do emailu? chcela by som videt jeho vytvor :) mozno by som aj k nemu isla... kobulana@centrum.sk

Strawberryca

isabella a ty si si to kde davala robit? nevies mi poradit niekoho?ale ak by sa dalo na zapadnom slovensku...lebo nechcem si to dat u hocikoho je to predsa len na cely zivot a chcem aby mi to spravil poriadne nie ze budem plakat ze co mi to tam nakreslil...

isabella

strawberryca, nemam sice na krku ani na nohe, no dovolim si tvrdit, ze na nohe ta to bude boliet viac, lebo tam mas tensiu kozu ako na krku a pod tou tenkou kozou same kosticky a na tych to zvykne boliet... teda aspon mna bolelo najviac ked mi prechadzal po bedrovej kosti...
inak k teme, mna to viac steklilo a bolelo iba na kosti a nie je to ziadna tragedia, ziadne slzy sa nekonaly

Strawberryca

ahojte...ja tiez rozmyslam a chcem si dat bud na krk zozadu alebo na nohu nad prsty pod clenok..tak sa chcem spytat ze tieto dve miesta co som spomenula boli to tam?kde viac?

blondula

mojmu totalne spitemu kamosovi na chate vytetovali na plece srdce pretate sipom :DDD vsimla si to jeho mama a svacla mu po papuli,ze to co ma na ruke ??? ..... ked to zbadal,skoro ho porazilo :DDD ani o tom nevedel...

sewie

vsetko zavysi od miesta a tvojej citlivosti koze, na toto ti nikto presnu odpoved neda.mne napr vsetci tvrdili ze piercing do obocia ukrutne boli a podla mna to bolo uplne ze nic. sama tetovanie nemam ale kamoska si davala robit tetovanie(podla navrhu co som jej kreslila:)) a to jej robili na boku-jedna z najcitlivejsich oblasti a ked som videla jej tvar-no stacilo mi-slzy v ociach a celu dobu som jej musela nieco kecat len aby na to nemyslela...ale to bolo jej druhe uz,takze ak sa aj tak odhodlala dat sa tetovat asi to az take hrozne nebude....najcitlivejsie su tusim clenky, zapestia...proste miesta kde mas najtensiu kozu...
a suhlasim s Bartas-hlavne si rozmysli co chces, lebo ma vela kamosov co maju vselijake znaky a utvary a ked sa ich spytas ze preco povedia ze: mal/a som 18 nast a chcela som tetovanie, tak toto som nasiel/a v katalogu u tetovaca alebo na nete a prislo mi to pekne...hlavne sa zamysli nad tym ze ked budes mat 30 tak ti nejake srdiecka a cinske znaky pridu asi dost o nicom:) ja som kamoskine tatovanie vymyslala 3 tyzdne-bolo to zalozene na dost hlbokej myslienke,snad ju neomrzi:P