sklony ci depky

Príspevok v téme: sklony ci depky
petopok

cawte mam 13 rokov a asi pred 2 rokmi som dostal samovrazedne myslienky a myslel som na to furt ale to som mal 11 rokov a ani som si poriadne neuvedomoval ze to sa neda iba tak som si myslel ze to je jednoduche trvalo to asi pol roka a klesalo az som na to 1,5 roka vobec nemyslel alebo iba obcasne a malo ale napr furt ked mi fakt hrozilo nieco napr prve lyzovanie som sa o svoj zivot naozaj bal zabavat sa viem stale ale zrazu ma to opat chytilo najma samovrazedne myslienky a mna to fakt nebavi ale ked idem napr von v tme alebo sa zacnem topit sa zacnem strasne bat takze je mi uplne jasne ze pud sebazachovy mam iba ked ubudne nebezpecenstvo zacnem na to zase myslet depkou to asi nebude lebo od ludi nechcem ist prec naopak som s nimi velmi rad ale v poslednej dobe vobec ne som s kamaratmi brat mi robi zle a provokuje a rodicov nejako nezaujimam a nechcem im povedat ze myslim na samovrazdu nemam ani frajerku cele dni som sam nudim sa nesportujem nemam sa s kym bavit a tak neveiem ci je to porucha alebo je to pubertou prosim pomozte bojim sa ze si nieco spravim a je to nechcem