oralny sex

Príspevok v téme: oralny sex
mužiček

Chcel by som poradit,rozmyšľam či urobiť priateľke oral,ale neviem či sa mi to nebude hnusiť,ani neviem ako nato,rozmyšľam a neviem či to skusiť,počul som že sa mi môže na ustach vyhodiť herpes z toho,alebo nejaku infekciu do ust aby som nedostal nahodou,tak poradte mi prosim.....

Infekcia...

Infekcia???? herpes?????? a z tvojho poondiateho maleho vtaka myslis ze nedostane nic??? lutujem dotycnu babiku ked to citas ser na nho je to kreten jeho uz len do BUZNA klubu zavriet :D :D :D :D Priiid ku mne zlaticko ja ti to urobim raaad budem ta lizkat ze sa zblaznis ozvi sa

Anjelicek??

mužiček priprav sa na to že baba ťa určite nechá každá má rada lízanie mušličky a tebe sa to hnusí? si velikánsky čudák takého by som nechcela mať hanba Ti!

Andrej2011

Nooo podla mna tiez nieco nieje v poriadku alebo si robi len srandy ako aj ostatní tuna...toto nieje normalne aby niekomu bolo hnusne robit oralny sex babe vazne toto nieje normalne chod sa dat liecit Paradaj suhlasim s tebou

PAraDaj

Takze muzicek podla mna si chory ze si to este neskusil jak sa ti moze hnusit nieco tak krasne chutnucke a vonavucke? ty budes asi buzerant podla mna :D ved kazdy normalny chlap to ma rad ty budes iste gay myslim ze ano daj sa liecit Preboha niesi zdravý