ako sa volá choroba....

jajka001_

ja ich vidim kazdy den. su to alkaci ktori srali na ludi okolo seba, preto ich vyhodili z domu, z prace a chlastaju dalej lebo ak im aj niekto ponukne pracu jednoduchsie je chlastat a nechat sa zivit statom. niektori ludia su proste skromni a nepotrebuju byt, auto ani vlastnu postel.

martina1234

tpch, o tebe som mala vyššiu mienku. Bol si niekedy doslova v koži bezdomovca? Ak mu nedokážeš 100% rozumieť, tak to ale predsa len je "súdenie"...nikto si nezaslúži byť súdený druhými osobami, hlavne tými cudzími, hlavne keď naše a ich životy sú tak vzdialené, že do ich myslí nedočiahneme ani len na tolko, aby nám ich bolo lúto.

martina1234

prosím, nesúdte bezdomovcov. Nesúdte nikdy nikoho, len boh nás môže súdiť. Sakra, neverím v boha, ale niektoré metafory v biblii sa niekedy sakra hodia.

jajka001_

vacsina z nich si ta ani nevsimne. ked chces pomahat tak tym ktori o to stoja a ktori za to stoja. taki ktori pre to aj nieco spravia. napriklad ti co predavaju Nota Bene. ale nie ti falosni - bacha na nich, je ich dost.

martina1234

hmm bezdomovci. Začnem im prispievať. Nikdy som si neuvedomila, že dostávajú odo mňa "facku" zakaždým, keď ich ignorujem. A nie len odo mňa:( A každá jedna "facka" ich robí ešte väčším bezdomovcom