Bledý makeup - poznáte nejaký?

Príspevok v téme: Bledý makeup - poznáte nejaký?
Whittie

Zdravím,

potrebujem poradiť ohľadom makeupu. Všetky sú na mňa až moc tmavé, aj tie najbledšie... už neviem čo mám robiť. Nechcem vyzerať ako maska. Prosím poraďte mi nejaký ktorý aj celkom dobre kryje a je naozaj bledý! A kde ho zoženiem (najlepšie v Londýne ale môže byť aj na Slovensku) ďakujem :-)

makeupka

clinic je podla mna najlepsi. maju vela odtienov, len napr. na slovenko sa dovazaju iba niektore. ale v londyne ho kupis urcite bez problemov. vobec nevidno, ze ho mas, vyborne kryje a prijemne sa rozotiera.

xyzz

max factor miracle touch ten najbledší alebo teraz mám maybelline dream satin liquid a ten je tiež fajn, ja som tiež dosť bledá

blondula

ak si v zahranici,spytaj sa na make-upy od Ellen Betrix . ja som pouzivala uplne najbledsi aky som kedy videla a su to aj velmi dobre make-upy !!! kupovala som ich vo Wiedni...

zuzula22

ahoj ja mam tiez problem najst bledy mejkap teraz pouzivam od Essence soft touch mousse mejkap je taky penovy stoji len 4e a je uplne super teda aspon mne pasuje a je dost bledy odtien 04 matt ivory vyskusaj v DM-ke ho maju