"bývalá"

Príspevok v téme: "bývalá"
1angelina23

Ehm... baby je to normalne ze aj po vyse rocnom vztahu s priatelom stale ziarlim na jeho byvalu?... Nestretava sa s nou, ani nic podobne rozisli sa v zlom (prakticky ju nechal "kvoli mne") a jednoducho nemozem ju vystat... priatel ma lubi velmi a aj ja jeho, len nechapem preco mi tak priserne Ona prekaza, ked s nou prerusil vsetky kontakty, dokonca si dava aj pozor na to aby predo mnou nevyslovil jej meno, je velmi tolerantny..Ale jednoducho ako nahle sa nahodou cosi naskytne, ked aj drobnost, ze nieco spomenie, kde sa nachadza Ona tak ja mam automaticky pokazeny celý deň. A jasne ze ho zneprijemnujem aj priatelovi, hoci nechcene :/

jaanna

no nie tak skusena,ale maximalne tolerantna a seniorka....nie som ziarliva-minulost svojho partnera ma nezatazuje...Treba viac důverovat a nesprtat sa v tom...

1angelina23

To si nemyslim :), teda mozno ano podvedome. Ale necitim sa tak,skor sa to tyka toho, ze je pre mna nepochopitelne ako vobec s nou mohol byt..a potom si predstavujem rozne hluposti, co robil snou a co so mnou nerobi...a take :D nie je to nic strasne, len jednoducho mi to zneprijemnuje obcas zivot