upchatý nos bez nádchy

xyzz

To mávam tiež viac krát do roka, teraz sa mi to zase zhoršilo. Nemám sople, len opuhnutú sliznicu. Na čas používam Olynth a potom sa mi to samé zvykne zlepšiť, bola som aj u alergologičky, ale tá mi nepovedala nič.

squash

to mavam zcasu na cas aj ja. mam trochu upchany nos aj ked nemam nadchu. neberes ad? je to casty vedlajsi ucinok, mat sopel, byt citlivejsi na chlad

ShaulaThalit

Jednoznacne to bude polipami. Chod ku nosno-krcnemu, da sa to odstranit chirurgicky. A mimochodom, pri vysetreni sa ta urcite opyta, ci sa ti niekedy zlomil nos... :-)

Juchu

priatel pouzival nasivin, ale dlhodobo. Bol na nom zavisly, az kym mu doktorka nepovedala, ze ked bude starsi, moze mat problemy s tym, ze nebude citit chut... Tiez mu povedala, ze upchaty nos bude mavat, kym bude nasivin brat. Asi tyzden po vysadeni bol nervozny, nemohol v noci spavat, lebo mal upchaty nos. Ale potom ho to preslo a odvtedy - uz hadam aj 2 roky s tym vobec nema problemy...
Skus ho vysadit, mozno prave to ti pomoze..
A co sa tyka tej alergie, ja mam sice len 23 rokov, ale nikdy som na nic nebola alergicka a tento rok mi vznikla alergia na prach aj pel...