homeopatia a deti

Príspevok v téme: homeopatia a deti
čerešňa

Dcérka máva už dlhšiu dobu tráviace problémy, ale po rôznych vyšetreniach, ktoré sú negatívne, teda nemá nijaké závažné ochorenie sme s jej ošetrujúcou lekárkou usúdili, že by to mohlo mať psychický pôvod. Odporučila ma ku detskej psychologičke, čo samozrejme idem hneď využiť. No dosť ma na detskej lekárke zarazila jedna vec. Takmer za každým, ako sme u nej na vyšetrení a pri akomkoľvek ochorení, nám mimo iných liekov vždy naordinuje aj nejaké homeopatiká. Nezaujala som k tomu zatiaľ žiadne postoj. Občas som na jej odporúčanie nejaké kúpila, ale účinok som nevidela. No začína mi byť už dosť otravné, keď sa ma potom na kontrole pýta, či som ich kúpila a keď poviem pravdu, že nie, tak sa rozhorčí, že ona mi ešte zadarmo poskytne homeopatické poradenstvo a ja sa ani neunúvam kúpiť čo mi odporučila. Zrejme podvedome neverím tomuto druhu liečby, lebo som si na nete prečítala veľa negatívnych ohlasov. Máte niektoré mamičky podobné skúsenosti? A hlavne by ma zaujímalo, či ste zbadali nejaký účiniok tejto liečby na svojich deťoch. Lebo ako sa hovorí topiaci sa už aj..., preto som ochotná vyskúšať všetko, no nie tak, že dcérke viac ublížim ako pomôžem. Vopred ďakujem za vaše príspevky.

doubledog

takze lekari nevedia tvojej dcere diagnostikovat jej problem, a ty sa zaoberas tym, ze neveris homeopatii?

neni si ty tak trosku divna?
v prvom rade prehodnot svoju vieru v lekarov