holit ci neholit ?

Príspevok v téme: holit ci neholit ?
Chlpok

Ahojte, chcela by som sa spytat kedze kazdy mi vravi nieco ine.. maju sa holit stehna ci nie? nechcem vyzerat trapne ze si to neoholim, kedze si zoberiem kratasi alebo suknu.. sice tie chlpy su bielucke a jemne ale su tam, a je ich vidno.. a este by som cchela poradit ako sa ucinne zbalit chlp na nohach na co najdlhsie ? existuje nieco take co pomaha? krem nie je dobry som skusala, potom veet pasky? pomaha to na 4 tyzdne ? kupila som si aj strojcek lenze mi nechcel trhat neviem preco..

Barbora_Bn

Ja si taktiez holim nohy od kolena dole . Chlpky na stehnach su sice vidiet ( aj ked su jemne ) , ale raz som si oholila stehna a cele sa mi vyhadzali a hodne dlho som sa toho zbavovala . Plus vydrzalo to strasne kratko a holenim som zabila ovela dlhsi cas , ked som si holila aj stehna . Myslim si , ze to nie je az take hrozne , ked si stehna zena neholi ,ale je to vec kazdeho osobne :-) Ak niekto nema az taku jemnu pokozku a pokozka sa nepodrazdi , tak preco nie .

tpch

chlpok, ak ti mozem poradit, kup si slusny pristroj v nejakom normalnom obchode s moznostou reklamacie, nejaku overenu znacku. Keby si chcela stale pouzivat pasiky, casom prerobis.

Chlpok

:D chlpok ne chlop :D :D :D no to bolo z topschopu taky onicom si myslim :/ ta hej budem cakat kym budem mat zarastene nohy aby som si ich mohla oholit depilaciou ?? to budem chodit zarastena :( a veet pasiky s voskom nie su dobre ?