Už nevláádzem

Príspevok v téme: Už nevláádzem
katussska24

Tak zase sa tu vypisujem...nema to vyznam vsetko...som mierne opita,tak pisem odveci samozrejme. Ten moj vztah je cely o hovne, ja uz neviem co robit, dostal druhu pubertu asi, v 25rokoch by som cakala ze bude mat trochu rozumu ale kdeze, zacne sa flakat so 16rocnymi pi-kami, kazdy vecer s nimi, ja uz to nezvladam, a ja nemam tu ziadne kamosky, nikoho proste o hovne zivot!!! Mojimi scenami som ho odrovnala, uz ma nechce ani nebude chciet ani vidiet, uz ani rad ma nema, a vsetko vdaka tomu ze som taka p-ca, neviem vlastne co chcem poradit asi nic, iba som si vyliala srdce boze preco som taka krava!!!!preco??idem radsej spat

allie

ved ho to raz prejde, uvidis. po 7 rokoch urcite hardcore pre teba, ale drz sa dievca, pravda a laska napokon vzdy zvitazi:)
skus sa nejak rozptylit, nech na to nemusis furt mysliet. niekedy sa veci poriesia sami, ked ich nacas pustime za hlavu. vela stastia!

katussska24

7 rokov som mu to neodpúšťala začalo mu šibať iba teraz nedávno, ale to je jedno, poslal ma do riti, že mu mám dať pokoj a chce byť sám tak sa mu ani nečudujem len neviem ako idem bez neho žiť keď doteraz som žila len pre neho :(

SSIIIIIAAAAA

a ked si mu toto tolerovala 7 rokov ze si to neriesila skym chodil kazdy vecer ze so 16 pipinami tak to bolo len otom ze si mu vsetko odpustala pre lasku :( a on si to nezasluzi

SSIIIIIAAAAA

Ked je to po 7 rokoch a ta lubi.. tak sa ozve a ospravedlni sa ti .. toto mu nemozes prepacit hoci by to bolo 20 rokov vztahu.. nepis mu nevolaj nechaj ked ta lubi tak sa ozve... aspon zistis nacom je vas vztah.. drzim palce

Deria

Nehladaj vinu v sebe! Vzchop sa (teda, ked sa vyspis)a ukaz mu, ze vies aj bez neho. Bud ho to trkne alebo nie a potom za to nestal. Ja myslim, ze to druhe. Neboj, vsetko zle je na nieco dobre.

SSIIIIIAAAAA

dlho si mu to tolerovala, nema doovod ta nechciet vidiet a ked si to neuvedomi co ti robil tak za vela nestal ten vztah a ty bud rada ze si to ukoncila.. Viem ze to teraz isto bude boliet ale radsej zit v pravde ako v klamstve a mysliet si ze vsetko bude dobre. Teraz na neho kasli a nech si chodi za tymi 16 rocnymi pipkami ale raz dostane rozum a uvedomi si ze je neskoro a ze je sam jak prst lebo mal tu jeho blbu pubertu ..