Môžeme sa zasnúbiť aj 2 roky pred svadbou?

katulikk

ja som zasnubena uz dva roky a o svadbe ani chyru :) kolko len chces, aj my sme zasnuby povazovali za vhodne a hlavne sme to chceli MY dvaja ;) takze vklude, nikde nie je napisane, ze ked sa zasnubis, hned sa musis vydavat, slobodna volba, vela stastia :)

snubanka

ja som sa len pýtala nemuseli ste prispievať otázkami NAČO?
je to naša voľba, my to chceme a len som sa spýtala či sa to môže aj takto.

sojase

my smse boli zasnúbený 14 rokov ;-) a až potom sme sa brali...no skôr asi z rozumu už ako z lásky. .....kľudne čakajde koľko chcete aspoň Vás nič nezväzuje a uvidíš ako si budete rozumieť

ta3

nevidim ziadny dovod preco by ste nemohli
ak ste plnoleti a mate peniaze na obrucky, jednoducho kupte obrucky a ste zasnubeni, dnes svadby byvaju v tichosti, preco by nemohli byt aj Vase zasnuby iba zalezitostou Vas dvoch, rodicia aj ked nesuhlasia, nemali by zasahovat do zasnub, je to rozhodnutie snubencov a nie rodicov, hovorim, ze by nemali, ale ak by sa aj pokusali Vam zasnuby prekazit alebo zakazat, neakceptujte to, ak Vy dvaja sa mate radi a seriozne planujete spolocnu buducnost, jednoducho sa zasnubte, rodicia sa postupne zmieria, tak vela stastia

gimča

Ja osobne si myslím, že sa to nedodržiava - do roka a do dňa, veľa mojích známych boli zasnúbený po tri, štyri roky...
Záleží to podľa mńa na oboch partneroch.