Kamaratka

Príspevok v téme: Kamaratka
1angelina23

Nie je to ani problem, ide o to, ze som mala dlho velmi dobru kamaratku,vlastne najlepsiu, ktoru som zial stratila asi pred 2 rokmi, ona si nasla priatela, ja som si nasla priatela a kamaratstvu bol koniec.. pred par mesiacmi sme sa opili na jednej akcii a povedali sme sa ze sa musime stretnut.. lenze nakoniec z toho nic nebolo, ani jedna druhej nenapisala,a teraz mi je to dost luto cele..Napisala som jej raz smsku, neodpisala mi...Mam sa este snazit zachranit znicene priatelstvo alebo to nechat tak?

sewie

ja nesuhlasim, clovek nikdy nevie co sa odohrava v hlave toho druheho, mne sa uz vela krat stalo ze som si myslela ze niekto na mna kasle a opak bol pravdou a som velmi rada ze som urobila ten pokus! ak sa pokusis-uvidis ci ti vobec stoji za rozmyslanie, bud to bude super alebo aspon uzavries kapitolu

User_37597

povedala by som ze cim viac sa budes snazit skontaktovat tym viac ta bude mrziet ze na teba bude srat.bohuzial nepoznam teba a ani ju ale srat na teba isto bude to viem lebo keby je neni tak tak uz ti daaaavno napise zavola prezvoni.je mi to luto.treba byt silna a naucit sa zit s tym faktom ze kazdy hladi na seba a az ked je sam az vtedy vidi aj inych ludi.ber vsetko z nadhladom.ja takto bez kamratiek zijem uz 5 rokov.

sewie

jaj angelina , presne poznam co citis...ak velmi chces, tak jej zavolaj...mozno jej do toho nieco prislo ked neodpisala alebo nemala kredit a zabudla..pravda je ze by sa posnazit mohla aj ona, ale nikdy nevies ake su okolnosti ...proste ked fakt chces-tak sa ozvi a ked nic, aspon vies ze si preto urobila vsetko a mozes to uzavrie a nebdes uz mat nad cim uvazovat! drzim palce!