Druhá šanca? alebo skôr nie?

Príspevok v téme: Druhá šanca? alebo skôr nie?
blbka

Ahojte,
potrebujem vašu radu..názor...urobila strašne velkú blbosť, ktorú velmi lutujem...ale čo už, čas späť nevrátim...aby som vás uviedla do obrazu...poznáte to keď máte 15 a blbnete s kamoškami na nete..vytvoríte si nick s falošnými fotkami a balíte chalanov...len čo keď si s jedným s tých chalanov začnete až príliš rozumieť a necháte to zájsť tak ďaleko, že po roku písania je z toho viac ako priatelstvo a tak velmi sa túžite stretnúť ale vkuse si musíte hladať výhovorky prečo nie...pretože v skutočnosti ani nieste tou osobou na fotke...viem, že tu bude vela negatívnych príspevkou...ale vážne neviem čo mám robiť...mám povedať pravdu? alebo nie? prerušiť kontakt? alebo čo? vážne neviem...a už ďalej vážne nemôžem...nechcem o neho prísť...je mi s ním až príliš fajn...aj keď len takto cez net... som blbka ja viem :(

ta3

no, ja by som to nevidela stratene, rozhodne by som vysla s pravdou von, ospravedlnila by som sa mu za maly podvod a vysvetlila mu vsetky pohnutky co ma k tomu viedli, ak sa mu pacis pod falosnym nickom, vlastne sa mu pacis preto, co v Tebe je, ako sa s Tebou citi a nie preto ci sa volas tak a tak, alebo vyzeras tak a nie onak, nezalezi, ze nie je Evka ale Majka, nezalezi ze nie si blondinka, ale tmavovlasa, predsa vonkajsi vzhlad je vzdy druhorady, vnutorne kvality su prioritne, takze mu povedz pravdu, to je jedine rozumne riesenie, drzim palce

bibba

vies co... na tvojom mieste by som mu uz davno napisala zo svojho praveho nicku, to si mala spravit uz vtedy, ked si zistila, ze sa ti paci... ale ved mozes to spravit aj teraz... napisat mu zo svojho normalneho nicku. ak ho z praveho nicku nezaujmes, tak kasli nato. ved co mas z toho, ze on je vtom, ze ty si niekto uplne iny? chudak:(