Aku obuv na turistiku?

Mravcik

Záleží od toho, aký si turista, kam budeš chodiť na turistiku a koľko si ochotná utratiť. Ja osobne som si kupovala zo športových obchodov, vydržali mi nejaké 2-3 roky. Na hory alebo do lesa som chodievala skoro každý víkend. Teraz som si kúpila s Deichmannu za oveľa nižšiu cenu a som naozaj spokojná. Samozrejme záleží od toho na aké natrafíš. Práve sa blíži Black Friday, takže teraz sa oplatí kupovať topánky - www.kodino.com

Sima_001

Ja odporúčam trekingovú obuv značky Salomon. Zatiaľ máme iba dobré skúsenosti je to pohodlná obuv a gumená podrážka má dobrú priľnavosť. takže sa dajú využiť aj v ťažších terénoch (samozrejme záleží aj od konkrétneho modelu). Podľa mňa je to kvalitná obuv na turistiku aj keď možno trošku drahšia. A3 Sport teraz má 20% zľavu na Salomon s kupónom Nákupy s Evitou www.kodino.com

mima88

Ja mám tieto od značky Merrell www.letakomat.sk kupovala som už dávnejšie tak boli aj drahšie.. sú síce pohodlné len mne prídu ťažké :/ oveľa radšej mám klasickú bežeckú mám dvoje značky Adidas a sú super ľahunké len zase záleží do akého terénu idem

bambulka1984

Určite odporúčam kupiť si radšej overenú značku. Ja mám dobré, dlhodobé skúsenosti so značkou Panika. Konkrétne model Mangart Lady ( damska-obuv.heureka.sk ). Sú nepremokavé, celokožené s pevnou podrážkou aj do náročnejšieho terénu.