Divna hrcka za uchom

Príspevok v téme: Divna hrcka za uchom
User_37597

vcera som si nahmatala hrcku za pravim uchom.boli ma na dotyk,je mierne zacervenana a citim ze je to miesto opuchnute.neviem s coho by to mohlo byt ale nemyslim si ze to bude znacit nieco dobre :D
prestala som v pondelok fajcit a predpokladam ze to nema s tym nic spolocne.dodatocne doplnim nejake info ak budete chciet.
dakujem

bingham

hmmmm...no dobre tak dufam ze nebude ziadne rezanie...ale pichanie moze byt nie ??? :D...myslim ze ti to zmizne same...a nefajci !!! :D

User_37597

pozri ja som bola vzdy zdrave decko..ale prisiel jeden zlomovy okamzik ked som dva roky vkuse bola u doktorky a totalne oslabenu imunitu som mala..fajcenie tomu dopomohlo samozrejme.nemala som nikdy nic zlomene,zasite,operovane tak tak isto by som nechcela mat nieco rezane :D
jasne ze sa bojm..nemam rada odoberanie krvy takze pri nejakom malom zakroku by som asi skolabovala..je jasne ze ked je to fakt potrebne nebudem sa branit zakroku.no ked sa zatial o tom rozpravame a polemizujeme tak jasne ze poviem ze nechcem nic take.

User_37597

no uzliny su aj za uchom..no napuchnu v pripade zapalu prechladnutia a prievanu no teraz stale neviem...vsak pockajme si o dva tyzdne a budeme silno mudrejsi.teda ak do vtedy prezijem :Dak nie aspon sa mi po smrti nebude v tele rypat sudny lekar lebo bude viac nez iste ze som zomrela na hrcku.. :D
potom vas poprosim aby ste mi miesto kvetov doniesli na hrob cokoladu.konecne sa nebudem musiet obmedzovat lebo potom uz isto nepriberiem :Dkvety totiz nezerem :D

jozef333

Nie je hrcka ako hrcka, okolo krku mas kopec uzlin, ale pokial sa jedna fakt o miesto hned za uchom, tak tam fakt neviem co by ti mmohlo napuchnut, kedze tam nic nieje...95% je to vred. O slovenskych statnych lekaroch pomlcim, ja uz ak tak chodim jedine k sukromnym.

User_37597

jaj a system dik za radu ze si to nemam sama robit..uz uz som mala skalpel v ruke ked si mi napisala nech to nerobim :D

User_37597

MYSLIM si ze by to doktorka moc nezistovala ze co to je keby to neni na takom mieste akom to mam ja.vravela ze uz moze aj zapal v tele vylucit aj prievan a rakovinu rovnako tak.ze krv v poriadku.a ze podla nej sa len potvrdi na ultrazvuku ta tukova hrcka.ale hned na to som sa jej pytala ze ci si mysli ze tukove hrcky bolia.a ona ze samotna hrcka nie ani tkanivo ani nic ale ze mi to navrelo mozno prave tam kde mam nerv a pre to ma to boli..no a preto som zvedava..len hovorim mam termin na ultrazvuk az 5teho takze dovtedy m bud narastie druha hlava alebo to odpuchne.