Priatelíme sa dva roky ale nemilujem ju - ona mňa áno a čo sex?

Príspevok v téme: Priatelíme sa dva roky ale nemilujem ju - ona mňa áno a čo sex?
pass

Mám taký netradičný problém.
Zoznámil som sa zo ženou ktorá je dvakrát vdova, býva na dedine a je celkom úspešná vo svojom domácom podnikaní.Keď sme sa zoznámili imponovalo jej, že máme podobné záujmy a koníčky a mali sme si čo povedať.Ja som rozvedený a rád sa priatelím, trávime veľa času spolu chodím k nej na vidiek - víkendy trávime spolu -žije sama tak je velmi rada,keď sme spolu.
Priatelia na nás spravili búdu išli sme na víkend welnes a spali sme spolu.Stalo sa to.Kedže sme dospelí pedesiatnici niet sa čo čudovať a predsa.
Mne sa tento vzťah vymkol z pod kontroly, kedže som chcel byť iba priatelom.Ale ona si zo mňa spravila partnera.Bohužial ja nie som do nej zalúbený a ani ma sexuálne nepriťahuje.Netúžim po nej a sex máme velmi málo -lebo mi to vôbec nejde.Nechcem jej ublížiť - nemôžem jej povedať na rovinu že sa mi nepáči.Lebo v podstate na svoj vek vyzerá dobre a mnohým by sa páčila - no ja mám výhrady - nechcem byť hrubý a vôbec jeje nechcem ublížiť ale vyhýbam sa tomu - ona si myslí , že som impotent a že by som sa mal liečiť - bol som aj u urológa a ani tabletky nezaberajú.
No neni to môj typ a neviem vzplanúť.
Ona hovorieva, že sa to časom spraví, ale ja viem že nie -túžim po sexe a po vzrušení, po erotike ale s ňou vôbec...
Má hrubší hlas, prísny štýl, podobá sa na bývalú svokru a skoro sa jej bojím -sexuálne - pritom niet prečo ,lebo má dobré srdiečko a všetko spraví čo len chcem...
Nechcem jej ublížiť - chcel som tým seknúť - už sa mi vyhrážala ,ak odídem že si niečo urobí -to by som nechcel.Jej rodina aj priatelia si myslia že sme ideálny párik - chodíme veľa do spoločnosti -ale pravda je iná...
Ani ona nie je až tak šťastná ani pre mňa to nie je to pravé orechové...takto jej to vyhovuje ,lebo spravím okolo domu všetko, čo sa len dá a nie je sama ...
ja som z mesta a mne je cez výkendy keď som u nej a cez dovolenku dobre, lebo sa tam viem odreagovať od pracovných starostí ... ale kam to speje ?! máte názor ?!

blondula

hmm...pobavilo ma,ze sa podoba na byvalu svokru :DDD to by sa asi nikomu nepostavil :DDD ... mal by si jej to nejako naznacit,ze je pre teba len dobra priatelka a rad jej kedykolvek pomozes.dvakrat vdova a zase sa zalubila.do teba ! ono je tazko v tomto pripade poradit...

ta3

Pass,
ked sa Vase priatelstvo dostalo do stadia, ze priatelka to zacala brat vazne, pravdepodobne sa aj zalubila, ale ona Teba (budem Ti tykat, sme skoro rovnakej vekovej skupiny) nepritahuje a nemozes byt jej viac ako kamarat, zda sa mi to z Tvojej strany nefer, ze ku nej stale chodis, Ty mas dobru zmenu, relax, ale ona zbytocne pestuje v sebe nadeje, ktore sa nikdy nenaplnia a s Tebou iba straca cas, bolo by teda od Teba ferove, keby si tento vztah ukoncil, vymysli si nejaky dovod, ktory by musela akceptovat, toto je moj nazor