Chudni so mnou

evka181

ahojte kočky :) rada by som sa k vam pridala :) potrebujem schudnut za mesiac 4 kg :) treningy mavam každy den tak dufam že to pojde ak obmedzim to sladke a mastne .... vážim 58-59 kg a meram cca 171 CM ... necitim sa dobre preto chcem schudnut :) začala som v podstate predvčerom a moj včerajši jedalniček vyzeral asi takto :
R:jogurt, par piškot s kavou
D: jeden kus čierneho pečiva
O: zeleninova polievka a cestoviny
Ol. : 1 banán kusok melona
V: ladovy šalát a cottege :)

takže sladke naozaj obmedzujem a dala som si predsavztatie že do 2.10 budem mat 54 kg :) a verim že sa mi to podari hlavne budem sa važit len raz za tyzden a to v sobotu v rovnaky čas a nebudem sa stresovat zbytočne vahou ktora mi skače aj tak zo dna na den niekedy ako sa jej zachce :) držim aj vam ostatnym palce a budem rada ked sa tu ked tak posržime ked nas prepadnu moc velke chute :D

hviezda__ka

Tak baby..pisem za vcera....najprv sme boli na navsteve..tam som sa drzala super.... :)..len jeden malicky keksicek :)..... prisla som domov..dala som si jogurt..akurat bolcas olovrantu...ALE .... to som este netusila ze sme dostali korbaciky :D :D :D :D...tak ja zavisla na korbacikoch :D....uz som zacala :D.....asi o pol hod som sla na bicykli 10 km....na tu opekacku
Vecer ako som uz spominala sme boli na opekacke....bolo 19:30 a hviezda uz tlacila do seba spekacku chlieb(biely) a zeleninu....uz som dojedala ked prisla ku mne moja buduca svookra a na tanierik mi nabrala nech ochutnam taky salat..cestoviny-kukuricka, korenie, sampinony a mnamkaa to bola :D :D :d..takze som to zavrsila vcera :D..... och baby..ja sa asi takymto stylom ku svojej 57 kg vahe nedostanem :/...mam mesiac a pol na to aby som schudla 4 kg .... :(.....

Lillla

Ahojte, dnes bola grilovacka, zacalo tovajn grilovane kuracie masko a celozrnna zemla pekne do siestej.. no potom aj okolo osmej som zjedla tucky a kolac a okolo 11 zmrzlinu :D no nevadiii... sak som sa dva tyzdne drzala dobre a nic som nepojedla..sak uz mozem celkom sportovat,tak pojdem zajtra na korcule :)

Lillla

Ahojte :) dnes sa mi nejak chcelo vazit :D mam 55,7 :) o 0,1menej ako vcera, to je uplna sranda, ze chudnem proste bez sportu, to mi nikdy neslo a este si to aj drzim taka som rada:)
ja dnes tiez idem na grilovacku, ale ugrilujem si len nejake masko alebo take lahke nieco s celozrnnym pecivom :)
akurat ranajkujem:D uzivam si posledne volne dni tak som predchvilou vstala :D na ranajky mam jogurt:)

hviezda_ka

ahojte...moje ranajky: chlebik+sunka+paprika+kava
Desiata:banan,hruska...obed bude:kuracie na zeleninke+ryza+zeleninovy salat.......aaaaa dnes idem na grilovacku/opekacku poobede...takze uvidim co to da...ci nejaky spekacik....so zeleninkou alebo neviem co sa bude podavat :D :D :D....ale uz teraz viem ze zdrave to nebude :D :D :D :D....ale dnes bicykel 20 km :)...tak aspon nieco :D.....

Hemi

MaariSSaa bryndzove halusky raz za uhirsky rok ta nezabiju, ber to tak :D a radsej si daj ked ma na ne chut, lebo potom fakt vecer vykradnes chladnicku :D aspon u mna to tak funguje

Hemi

ahojte kocky ! :)
u mna vcera cely den hladovka a vecer slivkovy domaci kolac :D :D jaj toto milujem, cely den sa drzim, len zeleninka,ovocie a vecer mam taky hlad ze popapam vsetko :/ dnesna ranna vaha 62,6...chcem nas5 svojich 58,4!! :D za 2 mesiace takto pribrat.. wrr nasrata som sama na seba.. ani do fitka sa mi moc nechce :/ dajte nejaku motivaciu :D no a dnes som uz stihla na ranajky nizkotucny biely jogurt s vlockami a trochou susenych sliviek a brusnic . a vecer planujem behat tak uvidime :)

MaariSSaa

Ahojte baby, tak ako vikendujete? CO planujete? Ja som akurat doranajkovala, dve kavy s mliekom a taky jogurtovy tvaroh...idem za hodku na korcule, prejdem tych 7km ako vcera,a spon cosi :-) inak na obed ide mama robit bryndzove halusky, myslite ze mozem??? Dam si ich bez slaniny...alebo neviem co take hmm, lebo sa bojim ze ked si dam zase len nejaky tvaroh alebo co, a nebudem mat teplne jedlo, tak zase sa dozerem, hovadin vecer....

MaariSSaa

Baby, som to teda riadne prepiskla s vecerou!! A tak som sa cez den pekne drzala :-( prisla som domov az o 8mej, cize prve minus ze som jedla tak neskoro, no a mala som 3krajce chleba s lučinou, niekolko cukrikov, 2 Knnopers dobosky, trocha syra...dooost dokopy :-( Ale zajtra chcem zase pokracovat v "dietke", takze najlepsie by bolo aby som sa asi dnes a zajtra nevazila co? :-/ zajtra vstavam skoro uz okolo 7, tak asi pojdem doobeda na korculky a odvazim sa az potom...som na seba nasrata! Takto to vyzera, ked clovek cez den hladuje kurnaaaa