AKO SCHUDNUT DO LETA 8 KG...A HL. Z VLASTNEJ SKUSENNOSTI

denisa

1:NEPONAHLAJ SA .STACI TI 1 KG
TYZDENNE?AK ANO ,TAK PODME NA TO.
2:PRAVIDLA ,KTORE MUSIS DODRZAT!
-VYNECHAT CUKOR,MED,ATD(NAJVIAC 1 LYZICKA DENNE)b;VYNECHAT ALKOHOL,PIVO,MINERALKY,COCA ATD
c;JEST V DANU HODINU,KED NESTIHNES,UZ NEJES(DAVKY OSTAVAJU DANE,NIE TO CO SME NESTIHLI NA OBED,TAK SI TO DAME NA VECERU)
d;POSLEDNE JEDENIE 3 HODINY PRED SPANIM
e;10 POHAROV VODY(CVICIT NEMUSIS)
f;STRAVA MUSI OBSAHOVAT ZO VSETKEHO, AJ CHLIEB(MASO,STRUKOVINY,RYBY...)MASO SA PODAVA VZDY SO SALATOM!!!
A TERAZ CAS;NAPR.RANAJKU MEDZI OBEDOM BUDU MAT 5-6 HODIN ROZDIEL AOLVRANT DALSIE 4-5,VECERA ASPON 3 HODINY PRE SPANIM(MEDZI JEDLAMI ZIADNE POZOBKAVANIE!!!)GARANTUJEM 1-2KG TYZDENNE A LAHKO A KAZDY TYZDEN.

evul

Ludia, netrapte sa tu takymi somarinami ako nejest vecer a podobne...si akurat spomalite metabolizmus. Skuste si prestudovat www.chudnutie-ako.sk. Je to super stranka, moc mi pomohla, tak vam drzim palce :):)

gega

Ja som schudla takto este vam poviem tze chodim este do zakladnej skoly !!RANAJKY:a rano na lacno vipite 1 pohar cistej vody su zaklad dna takze 1 roztek alebo 2 alebo chlebik zo sunkou alebo so syrom s cinskou kapustou s paradajkou alebo s paprikou.
DESIATA:no ked mate 6 hodin asi 1 rozrek to je jedno uz s cim a caj alebo caj s cukrom ale coolu nie aj mozno njeku sladkost alebo ovocie
OBED:aky vam mamka uvary normalne zjedzte ale ne napr ze 2 rezne ale 4 rezen a aj vodu .
PO OBEDE:no nesom dlho pri pocitaci ale idem onku ale ked som hladne popoludny tak sa napijem 1 pohar cistej vody .
NO A VECERA:tak jablko ale chleba nejdzte lebo sa pribera z neho a potom sa snzte uz nic nejest ale ku telke urcite mrkvyckukalerab cinsku kapustu no a nezabudnite cvicit !!! DRZIM PALCE !!!!

poperdula878

mne teraz vobec nic nechuti..., tak ani nic nejem, pijem vela mineralky a papam aj rozne vitaminiky(nie tabletky na chudnutie) a za tyzden som mala dole 5kg, teraz sa uz ani nevazim, brat je cyklista a trenuje aj spinning, tak sem tam sa k nemu pridam a stale chudnem, ak to tak pojde dalej, tak pri mojej vyske 180cm ma nebude vidno, ale jedno je super, ze neubuduju mi svaly, niekedy som hravala hadzanu, tak teraz sa mi pekne rysuju, uz sa tesim na leto.

dochodko

Myslím babenky, že rýchle chudnutie, je aj rýchle priberanie. Jedz normálne, ale sa neprejedaj a hlavne nejedz napr. slané a nezapíjaj napr. pepsi, a pod, nejedz sladké a za tým niečo mastné, to je cesta k priberaniu, to znamená, že aj jedenie zákuskov by si mala vynechať.