pre všetkých čo chcu zhodiť ešte nejake to kilečko pred začiatkom školy

Sisi135

Baby nejesť pocšiestej / pol siedmej je sprostosť tak si len spomaľujete metabolizmus do budúcna, ja jedávam naposledy o pol desiatej - deviatej a ok. Nebláznite s diétami, neskôr budete ľutovať. Radšej zdravšiu stravu v pravidelných a DOSTATOČNÝCH dávkach a trocha pohybu a pôjde to

merynka13

No ja som zacala uz pred 2,5tyzdnami :D potrebujem zhodit viac,ako len 2kg :D a dnes celkom super den :) som rano bola na rotane,potom cvicila take cviky co mam z youtubu na brucho a zadok :D a pred chvilkou som sa vratila z behu 30min :) tak som spokojna...a nejedavam po pol 7 (niekedy presvihnem a posledne jedlo si dam o 7) ale ja mam strasny problem s cokoladou :D ja som jej labuznik :D a stale mam na nu chut :(

Merissa

tak to so rada merynka :) ako si ty na tom ? ja myslim že včerajši den som naozaj spokojna ako som sa držala ale dnes ked som sa postavila na vahu ma to nepotešilo :/ mám 57 kg a moja vysnivana vaha je 53 ale stačilo by mi aj tych 54 :) nejako sa v sladkom neobmedzujem skor sa chcem hybat viacej a nejest večer po tej šiestej .. dufam že to do začiatku školy stihneme :)

tpch

Vidim, ze sa vsetci idu pozabijat, aby s tebou chudli :-D Vyser sa na chudnutie a uzivaj si posledne dni prazdnin...