nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Ema1231

Celé som si to tu prečítala. Trojka, zdá sa, že si to trochu utriasla. Aj keď si chcela rady od druhých, čo také niečo prežili, ver, že každá situácia je iná a každá nevera tiež. Ak si si to premyslela a chceš to s ním ešte skúsiť, nepočúvaj tých, čo ti to budú spochybňovať. Len ty vieš, či ti to stojí za to. Držím palce, aby to dopadlo tak, ako si želáš. :-)

trojka333

niks22 - to je fajn, že aj ked si prešla týmto všetkým, zachovávaš si optimizmus a zažívaš šťastnejšie chíle ako predtým, vieš ja ešte kým vládzem tak to budem s ním ťahať dalej, ale ak budem vidieť, že je to o ničom a moja snaha márna, tak to určite skončím. škoda len že sú v mojom vzťahu aj deti, ktoré to všetko prežívajú so mnou...chcela by som ich toho všetkého ušetriť...

Niks22

Ja osobne poznam takych pripadov viac. Ide o tu doveru pokial vo vztahu nie je tak to potom podla mna fungovat nebude. Su tam sice aj deti teda neviem ako stare ale ak to uz vnimaju tiez to asi nebude prechadzka ruzovou zahradou. Staci si spomenut na nejaku firemnu akciu a ze bude tam manzel sam co vam bude chodit po rozume alebo ze nieco musi vybavit a bude meskat. To sa mozno teraz nezda ale stale bude v hlave chrobak a v takom strese sa podla mna dlho zit neda. A clovek v takomto pripade podla mna nezabudne. A ak bude nejaka hadka podla mna to manzel bude mat na ociach stale. To tak vidim aspon ja. A kde je zaruka ze to nespravi zase raz. To by musel byt len doma aby to bolo dobre. Ja mam sice malo rokov ale zaziteho mam toho prilis mnoho co sa tyka takychto veci sama som to videla ako mamina casto plakala a ako sa mi pred ocami stracala bola taka chuda ze az a ten kazdodenny stres ju strasne znicil. Teraz sme sa pozbierali maminka je kludna ma aj kila navyse no je nam bozsky :) chodime na dovolenky a na vylety co som pred tym nepoznala. A laska kvitne v kazdom veku mamina bola krasna nevesta aj v 38.cke :) a takeho muza ako ma teraz jej zavidi kazda jedna zenska :)) som rada ze ich mam

nicol302

Trojka držím palce. Ja som tá, ktorá sa nevery dopustila a s mužom, ktorý bol neverný svojej partnerke veľakrát. Viem, že môj vzťah nikdy nenapravím, ani nechcem. A tento spal na začiatku nášho vzťahu ešte s jednou... odpustila som, no každý deň na to myslím, neviem či mu môžem dôverovať... keď je sám upodozrievam.. ak si iná takémuto niečomu sa vyhneš.. u mňa sa o zmeniť nedá. A tiež ho milujem, nikdy som nikoho tak nemilovala ako jeho!

trojka333

Deria/ Veľmi chcem, aby všetko bolo ako predtým, hoci viem že to už nikdy také nebude, ale ja ho stále ľúbim napriek všetkému čo sa stalo, ja tiež nie som žiadne neviniatko, viem ako to dnes bohužiaľ chodí všade len samý sex, všade sa tom hovorí píše a tak, sme tým dennodenne bombardovaní, je ťažké odolať ked sa naskytne príležitosť, ale predsa len nie sme zvieratá ako som to už písala a musíme sa ovládať v záujme svojich rodín svojich detí. Chcem aby naša rodina ostala pokope, chcem a pokúsim sa odpustiť, aj keď neviem ako to zvládnem. Odpustiť a zabudnúť....dá sa to vôbec ??? Odstup si udržiavam a je veľmi ťažké pre mňa nepodľahnúť mu, predsa len som žena a tiež mám svoje potreby... Bojím sa že si ho pripustím bližšie veľmi skoro, kým to teda nemám vyriešené a vykomunikované...

Niks22

Ja som to zazila moj otec podvadzal maminu a ostala s nim len kvoli mne. Co bolo zle pre nu aj pre mna. Jednoducho tie deti vyrastu a pochopia to a ak sa mas trapit ty tak to urcite za to nestoji, lebo sa budu trapit aj deti. Mamina ma teraz druheho manzela a je nam spolu uplne super miluje ma viac ako moj otec a mam 21 rokov.