NESKUSENY

Príspevok v téme: NESKUSENY
denisss

Ludia je mi to strasne trapne ale musim sa s niekym poradit.Ja a moja priatelka sme v sexe este uplne neskuseny.Obaja mame 18 rokov.No a minule sme len tak skusali ze ako sa dava kondom a nevieme ci bolo ok ze hore sa vytvorila taka bublina z rezervoaru.Je to ok alebo sme ho mali drzat straceny ked sme ho nasadzovali.Sex sme radsej neskusili lebo sme sa bali ze praskne ked tam bola ta bublinka no a este ma zaujima ci ked si ho davam tak mam stiahnut predkozku alebo nie.Inak ked som si ho daval tak som ho nan ledva narval.Sme si najskor mysleli ze mi je tenky no ale ta asi ma byt taky tesny ne?Ludia radte a nesmejte sa nam prosim ;-(
A inak poradte nam aka znacka a aky kondom je naj.Tie extra lubrikovane su dobre?Plni to ucel lubrikacneho gelu?

ornella

denisss, prispievatel s nickom denisssovi ti radi dobre. ma to byt splasnute,jednoducho drzis medzi rukami aby tam nebol vzduch a navliekas ked je stoporeny,takze predkozka by uz nemala zahalovat.takze by si mu nemal stahovat,lebo stiahnuta uz bude! tvoja nebola??

rata

Denisss, dúfam, že vám to pomôže a držím palce pri všetkých chvíľach, ktoré prežívaš so svojou priateľkou.

denisovi

denis, ta bublina by mala byt splasnuta..
predsa ked si vzrušeny, predkozka sa ti stiahne /pokial nie si obrezany/a z toho vyplyva ze kondom nasadzujes na penis so stiahnutou:))

abeceda

aku vychovu?ziadna nie je.moje decko malo akurat 1 trapnu prednasku, kde im rozdali vzorky s vložkami a vysvetlili im, ze ked nosia minisukne vlastne chcu byt znasilnene.Bola som zdesena

denisss

To nam tu vazne nikto neporadi?Mne vase urazky velmi nepomozu,mame trapenie a nevieme ako z toho von tak by ste mohli poradit.Nie sme nejaki neukojeni pubertaci ale dvaja ludia ktori sa maju radi a chceli by sa spolu milovat bez nasledkov...