Zeleny caj - chudnutie

Laco87

ak to s chudnutim myslis vazne, najdi si nejakeho trenera, vyzivoveho poradcu, ktory ti urobia presni plan, zo zaciatku to bude drina, ale casom uvidis sa do toho dostanes a bude to stereotyp :) ktory prinesie vysledky, ja spolupracujem alebo som klientom mdiet.sk

Laco87

zeleny caj je skvely :) pomaha, ale len vdaka zelenemu caju neschudnes, su tam dalsie věci, ktore musis podporit :)

Adolf

Dobrý deň,

zelený čaj je skvelý pre metabolizmus, je plný antioxidantov, zdravá bomba.
Napríklad taký čaj matcha je dobry pri chudnutí.
Našiel som ho na stránke www.najlepsicaj.eu

Dano378

Z vlastných skúseností môžem odporučiť čaj Matcha, jediný čaj pri ktorom sa chudnutie osvedčilo. 4 kilá za mesiac, žiadna zmena stravy len 2x denne čaj matcha a šlo to samo.Neveril som až dokým som to nevidel na váhe :) veľa o ňom sa dá nájsť na matchatea.sk

GT

Este dodam, ako spoznate ozajstny zeleny caj.
V prvom rade vizualna stranka. Caj musi byt zrolovany, tvori ako keby ihlicky. Ziadna hneda vysusena farba. Svieza, ZELENA, a aj na pohlad vidiet, ze maju v sebe urcitu vlhkost(samozrejme nie velku, ale taku,"sviezu vlhkost".
Druha stranka, zeleny caj MUSI VONIAT.
Pozor, nejedna sa o caj s prichutami, cisty zeleny caj BEZ PRICHUTE, musi voniat. Sladkasta, travnata vona.
Ak su tieto podmienky splnene sucasne, na 99% ide o kvalitny pravy zeleny caj.
Skuste si raz kupit, taky o akom som pisal, rozdiel bude niekolkonasobny v pozitivnom slova zmysle. 100g sa pohybuje od 12E - 20E (sencha).

GT

Zeleny caj prispieva ku chudnutiu.
Zrychluje metabolicke procesy.
Spolu s pohybom dokaze citelne viac ako pohyb samotny. Mam to overene na sebe.
Len nie je zeleny caj ako zeleny caj.
Tie sackove v obchode, na to zabudnite.
V tych cajoch nie je nic, ale pekne to znie,ze zeleny caj, pekny obal..atd.
Mozno tie extremne predrazene, ok, ale tie taktiez nekupujte, lebo za tu istu cenu si kupite niekolko krat viac praveho caju.
Z vlastnych skusenosti, dokonca ani caj sypany v bylinkarni nema dostatocnu kvalitu. Ale urcite lepsie ako sackove.
Tie co ozaj stoja za to, su original, BALENE V NEPRIEVZDUSNOM OBALE, 100g, priamo z Japonska. Najdete par slovenskych stranok, kde to predavaju. Ja kupujem priamo z Jap.
Tie caje su balene priamo po vyrobe. A rozbalene priamo u Vas doma.
Ked by som mal ohodnotit znamkou 1-10 (1 je najlepsie) tak sackove 6-10. Sypane v cajovni 3-6. Kupene priamo 1-3. Je to extremny rozdiel, vyskusane osobne niekolkymi rokmi.