gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

emala

lenka5 to akoze proti rakovine cervixu sa bojuje dietatom? Cudne. Pri akejkolvek podobnej diagnoze by som zasla este za minimalne jednym lekarom a este raz na ster.

lenka5

V aprili som bola na preventivnom vysetreni a gynekolog mi zobral ster z krcka maternice na cytologicke vysetrenie. Vysledkom bola hodnota 2-3, co mi vysvetlil, ze to nie je nic hrozne, ale mam prist v auguste opat na ster z krcka maternice. Spytal sa ma, ci mam dieta - ja, ze ano - 6. rocne a ci planujem druhe ? Ja, ze rada by som a on mi na to povedal, ze na co este cakam, ci chcem dostat rakovinu krcka. Vraj ma moze poslat na operacne osetrenie krcka, co by vsak mohlo sposobit, ze by som mala problem pri porode - "neotvorila by som sa". Mozem vas poprosit o radu alebo mali ste niektora podobny problem ? Dakujem

lenka5

V aprili som bola na preventivnom vysetreni a gynekolog mi zobral ster z krcka maternice na cytologicke vysetrenie. Vysledkom bola hodnota 2-3, co mi vysvetlil, ze to nie je nic hrozne, ale mam prist v auguste opat na ster z krcka maternice. Spytal sa ma, ci mam dieta - ja, ze ano - 6. rocne a ci planujem druhe ? Ja, ze rada by som a on mi na to povedal, ze na co este cakam, ci chcem dostat rakovinu krcka. Vraj ma moze poslat na operacne osetrenie krcka, co by vsak mohlo sposobit, ze by som mala problem pri porode - "neotvorila by som sa". Mozem vas poprosit o radu alebo mali ste niektora podobny problem ? Dakujem

slavina

Ahoj doc.Prosím Ťa nevieš mi poradiť,ako sa mám skontaktovať s Dr. Marekom Cambalom z 1. chirurgickej kliniky v BA??Je to dôležité.Nepoznáš ho náhodou.

danny

ahoj doc prosim ta napisala som ti viac k tej placente pozri si starsi prispevok odo mna asi na druhej strane prosim dakujem

jane22

doc
Ako môže vplývať nerovnováha pohlavných hormónov na sekréciu exokrinných žliaz? Mam zníženu produkciu slín a sĺz - symptómy sú ako pri Sjögrenovom syndróme, zatiaľ testami nebolo nič potvrdene, preto by som rada vedela, či to nemôže byť spôsobene iba tými hormónami. Ďakujem

jankamala

Dobry den, uz piaty mesiac ma trapieva svrbenie a zacervenanie plus palenie vnutri posvy. Pap mam narmalny, ziadne bakterie, trosicku candidy (pozreny ster pod mikroskopom). Vytok nemam. Trapievali ma chronicke mykozy. Trosku bolestive mam miestecko pod klitorisom. Je to chronicka mykoza? Zlepsi sa to po Flukonazole. Dnes mam 2hy den menzes a uz treti mesiac si idem dat Flukonazol. Staci jedna pilulka raz mesacne? Potrebujem aj nejake masticky? Dakujem.