gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

sysla

dobry den
uz niekolko mesiacov trpim tym ze po skonceni menzes asi dva dni po skonceni normalneho krvacania, teda asi na taky8-9 den zacnem spinit-hnedy vytok a trva to az cca do obdobia ovulacie a potom dva tyzdne nic az kym nedostanem menzes a znovu sa to opakuje.
prosim , cim je to sposobene??? a co mozem robit aby sa stav upravil a nemala som to? predtym sa mi to nestavalo a teraz uz 5-6 cyklus po sebe,ktory je inak cca 27-30 dnovy/teda takmer pravidelny/a obcas mam aj bolesti,hlavne okolo stredu cyklu,ale posledne aj pred menzesom...
co mi je?
dakujem

nikea

co som pisala bolo o Canade.....aj ked si nemyslim, ze je tu vsetko ruzove v zdravotnictve. Pocuvam aj vela kritiky, ale vlastnu skusenost nemam, som zdrava..
V cadci poznam dr D na gyn. mozno ze ma nejaku funkciu primara alebo nieco podobne... taky vysoky , okolo cez 45

gabika sis

Ano CA ako cadca.A nebojte sa mam super porodnika vybrateho uz davno aj dobru nemocnicu,sice 250km od domova ale v cadci by som nenechala rodit ani vlastnu fenku.

lenni

qiu pausalne poplatky sa neplatia? Neviem, ako ini a ako inde, ale ja pri navsteve odbornika platim 15 dolarov pri prvej prehliadke. Teda, ak tym myslis to...Zbytok plati poistovna. Ale je obrovske mnozstvo poistovni, lisi sa to od statu k statu, ci si samoplatca alebo mas poistenie cez robotu...
gabika sis, boze, ten lekar bol teda riadne hovado a bez prepacenia! Ja by som sa zvrtla a isla prec. Nenechala by som na seba ani siahnut, aj ked viem, ze si to chcela pretrpiet, lebo si chcela vidiet svoje dieta...CA je California, ale asi aj nejake mesto na Slovensku, vsak?:) Ja neviem ake. Aha, cadca asi, vsak? Len si daj zalezat na vybere nemocnice, kde budes rodit a hlavne porodnika, keby si nahodou musela mat cisarsky, aby sa ti neusiel nejaky hlupak.

gabika sis

Sorry nikea,necitala som vsetko od uplneho zaciatku ak mi nieco uniklo,ty si v zahranici? Ja som z Horelice pri CA a minule ma poslal moj gynac na ultrazvuk,som tehotna.Zavolala som aj manzela nech sa pozrie aj on na nase babo,vzali sme si aj kazetu a cd ak by sa dal ultrazvuk nahrat,radi by sme to mali.Prisli sme do ca a ja som myslela ze sme asi niekde v hajzloch na stanici,na chodbe smrad ohavny z otvoreneho wc vedla gynekologie,no hnus na grcanie.Potom vysla sestricka,dala som jej tehot.knizku a hovorim ze aj manzel je tu a chceme si nahrat ultrazvuk babatka,moj gynac vravel ze sa to da.Sestricka na mna vyplestila oci ako keby som neviem co chcela a povedala ze no to radsej nie lebo pan doktor je dnes nahnevany to mu preboha ani nespominajte ze chcete nahrat ultrazvuk lebo by zuril! Som skoro odpadla od uzasu.Potom sme vosli dnu a pozdravili a doktor pozrel na manzela a zrukol: a vy tu co chcete!To sme sa uz nastvali a muz hovori ze prisiel som s manzelkou na ultrazvuk pozriet NASE dieta.A doktor uplne nastvany zurivo otocil ultrazvuk a rychlo behal tou kravinou po bruchu a sypal zo seba : srdce,hlava,ruky,nohy,chrbtica,staci??!!
Mne bolo do placu,cele ukazovanie babatka trvalo asi 10 sekund,urobil to naschval,muz nic z toho neviedel nepochopil,bol nahnevany a ja tiez.je to idiot a v ZIVOTE NIKDY uz k nemu nepojdem ku kretenovi ! vola sa dr.Ž..... poznas ho?
Este stastie ze moj gynac bol taky ferovy a ked som sa mu stazovala na toho imbecila tak nas zavolal s muzom a ukazal nam babo este raz,pomaly,kludne pohoda,nadherny zazitok.