uk irsko

bubbliinka

ahoj ja som povedala ze ten kto nezazije nepochopi je to hrozne nikdy viac, nielenze natlak ale aj Ta stale kontroluju a aj ked sa snazis ako chces stale je nieco zle. Tazka praca fakt

xy:)

je pravda, ze chyzne maju strasne podmienky, lepsie je robit upratovacku v nejakej restike, firme, u niekoho doma a pod. v hoteloch su casto velmi zle podmienky a hrozny natlak na ludi.

bubbliinka

ahoj, ja som prave v Londyne ale ja tu mam mamu ktora tu zije cize sa mi slo lahsie, ale i tak som si musela najst ubytko s priatelom ale to nebol problem. A momentalne pracujem v hoteli Hilton ako chyzna ale je to des uz nikdy by som chyznu nesla robit aj keby som nemala co jest este 2 tyzdne a idem domov..ale naozaj strasna praca, radsej si hladaj v nejakej restike alebo tak ak mam poradit

Anaya

Žev raj je to teraz s prácou v UK lepšie ako v Írsku...
Ak máš "takú strednú" angličtinu, tak najprv asi také miesto, ako je tá chyžná a ak budeš stále hovoriť a hovoriť, zlepšíš sa a môžeš nájsť aj niečo lepšie :-)
Len sa netreba báť! :-)

jankaaaaaaaaa

odporucam londyn. aj ked je drahsi ako ostatne mesta, je tam viac prace ako inde. len pocitaj s tym ze minimalne ti treba 1000e brat z svk

xy:)

strach je prirodzeny, tazko sa odchadza, o to viac, ze musis, aby si si zarobila, pretoze prachy nutne potrebujes.. da sa najst praca, samozrejme, cim lepsia anglictina tym lepsie samozrejme, ale chyznu urcite najdes aj s takou anglinou.

elliegirl

xy:)

ja viem,len mam strach trochu,nezname prostredie...myslis ze s takou strednou anglictinou sa da zamestnat aj lepsie ako niekde na pozicii chyznej?