Najlepsia vyhovorka ?

blondula

no ja ked som bola ovela mladsia,som vzdy hovorila kde som a s kym ! preto som nemala nikdy problem sa vypytat dlhsie von,popripade ist na chatu alebo diskoteku s "bandou" a uz vobec nebyval problem ist niekde osamote s priatelom.dokonca boli radsej ked som bola len s priatelom nez s kamaratmi niekde na diskoteke :D
ale zas moja najlepsia priatelka to mala ovela horsie,aj ta musela vzdy klamat :-( dokonca som musela chodit k nim a mame klamat,ze je u nas :-(( neznasam klamstva a dufam,ze s mojim "zatial" len syncekom budem mat "otvoreny kamaratsko rodicovsky" vztah :D

JAAa

Nechcem im uz klamat ale nemam inu moznost :( nepochopia to ze som dospela a ze mam rozum viem co je premna dobre .. a nie potom smsky ze ci na nich uz kaslem a citove vydieranie :(

Tungsten

pomooc, nejako to tu nestíham. tpch, odvážne slovné spojenia sú: "Som dospelá a zodpovedná sama za seba a preto idem teraz k frajerovi." Teda hlavne to zodpovedná sama za seba, pretože keď s nimi býva, určite nie je u nich akoby "v podnájme", aj keď pracuje, ale čiastočne ju ešte živia atď, takže sú za ňu zodpovední ešte aj oni. A viem o čom hovorím, mám 21 a s našimi mám v pohode vzťah, ale kebyže sa začnem v hocijakej súvislosti oháňať svojou úplnou samostatnosťou a ignorovať ich požiadavky, viem, čo by prišlo.

JAAa

no vypnut telefon radsej nie nechcem im nahnat strach uz som to robila viac krat a nedopadlo to dobre a potom ma to stvalo .. kamaratky nemozem lebo im zavolaju a ked ne brat sa dozvie a vyklopi to :(