Najlepsia vyhovorka ?

jankaaaaaaaaa

tak zato ze im "musi" klamat si mozu jej rodicia, ktorym tym ze klame aj ublizuje.. lenze je to ich chyba, kvoli tomu aky postoj maju kt akej normalnej veci...
tiez to veeeeeelmi dobre poznam.. aj ked neviem co by povedali moji rodicia kebyze poviem ze idem spat ku priatelovi, aj ked uz mam trocha viac ako 20 :D
no takze im normalne povedz ze ides s kamaratkou niekam, alebo ku nej alebo nieco take

JAAa

viem ze klamsto nie je super aj tak mi stale na to prisli lebo stale mi vyvolavali kde som a tak ... takze stale to prasklo .. a nasi by boli schopny prist hoci kde keby vedeli ze som niekde kde som byt nemala a ze som s niekym koho nemusia... a potom doma musim pocuvat ze ci mam rozum a tak

Tungsten

víkend u kamošky to istí... alebo budú zúriť aj kvôli kamoške?
a pre tpch: to je pekná rada, ale vieš, čo sa na ňu hovorí? keď si taká dospelá a zodpovedná sama za seba, choď z domu, a keď nie si a stále bývaš u nás, tak plň naše požiadavky ;) Ale inak aj ja by som našim asi povedala pravdu a nech si to predýchavajú, však by si zvykli - ale bez takých odvážnych slovných spojení.

JAAa

je problem ze mam len tri kamosky a na vsetky si vsetko zistia ci som tam ci nie :( ano rozmyslala som ze sa osamostatnim lenze neako mi to nevyhhovuje teraz :( neviem co mam robit mam to tazke viem ze si myslite ze ci neviem byt sama a mat rozum mam rozum lenze rodicia mojho priatela nemaju radi a ani nemaju dovod este mam brata co tomu pomaha tak ma ide trafit ...... a stale len pocuvam ze hoci mam 20 rokov neznamena ze som dospela a si mozem robit co chcem .. a ze este neviem co je zivot a bla bla bla ze sa popalim a tak :(