Dostanem odpoved ????

Príspevok v téme: Dostanem odpoved ????
HMM???

Mám jednu otazku a som zvedava ci mi niekto vie odpovedat ... preco zeny zvadzaju zadanych muzov a im to vobec nevadi ze rozbiju vztah , rodinu a preco blby chlapi podlahnu ?? a nechaju si rozbit rodinu pre jeden vecer ........ to fakt uz je to dnes pravidlom ?? uz sa nenajde nikto kto toho nie je schopny? to kazdy vztah musi skoncit podvadzanim ?? Uz normalne sa bojim mat vztah ze sa zalubim a viem ze co ma moze cakat .. co kazdeho caka .. kde je ta doba co chlapec ked lubil nepodviedol ?? preco nemozeme byt zeny jedine pre muza ako pre adama eva ?? co si tym dokazuju chlapi a co zeny?????? .... bola byy som rada keby tu reagovala aj osoba ktora podviedla co by mi na to mohla odpovedat .. smutne je to ako to dnes je .......

HMM???

to je pravda ked je ten vztah aj po rokoch ze mu nic nechyba nema clovek preco podviest .. ked je ten vztah stale o niecom inom..stale pestovany tak sa to stat nemoze :)

allie

presne tak hmm, verit a mysliet pozitivne je ten najlepsi recept!:)

ked tak sledujem vsetky rozvratene pary okolo, myslim, ze hlavnym dovodom je to, ze kazdy mysli iba na seba, na svoje potreby. s partnerom treba komunikovat, poznat jeho sny a tuzby, zaujimat sa o neho aj po rokoch manzelstva. a nielen mysliet na vlastne zaujmy. ked niekoho milujeme sme zodpovedni tak trochu aj za to ci je ten druhy stastny

HMM???

:D aj to ma napadlo :D ale stastna nebudem :D ..... ale ako pise alie .. treba bojovat ved zivot mas na to aby si nieco dokazala a nei aby sa clovek hned vzdaval .. prensne to vystihla .. a podla mna clovek ked bude mysliet pozitivne vsetko vyde ako chce.. a nie lebo si to namysla a hned si mysli ze vsetko skonci .. clovek ked neveri tak nikdy sa mu nic nesplni lebo svojimi myslienkami to tak robi

allie

aka naivnost? stane sa ako uveris. verim v lasku na cely zivot a chcem sa o nu nalezite starat, rozvijat, chranit. zivot to vie niekedy pekne premiesat, ale no a co? to teraz dopredu sa mam bat, ze sa nieco stane, pokazi? radsej zacnem sama od seba a ked sa nieco priplichti do cesty, budem robit to najlepsie co viem. lebo aj take dni patria k zivotu, ale aj tie raz prejdu ako ostatne.

a bez ohladu, ci clovek je alebo neni monogamny jedinec, ja radsej si zvolim jedneho partnera v dobrom aj v zlom, ako si ich kazdu chvilu menit podla potreby. ak sa nieco zasadne zmeni, mozno to treba nejak poriesit, ale vzdy, ked ma niekto zaujme sa na neho vrhnut, len preto, ze si chcem uzit zalubenosti? viem ze to niekedy laka, ale zachovam sa asi ako ked som hladna bez penazi a pred obchodom zocim stojan s jedlom, len si uchmatnut:). dakujem neprosim

HMM???

no to si velmi pekne napisala a je to fakt pravda najdolezitejsie su okamihy zazitky a to uz hociktore.. a netreba sa v zivote vzdavat ved zivot je boj a kto sa vzda nevyhra

sweater

clovek musi byt aj trosku naivny, trosku riskovat, lebo ked sa budes bat ze sa to nepodari, ze to bude boliet, nikdy nic neskusis tak nebudes stastna, spokojna. a zivot nieje len o jednej veci ktora ked sa nepodari je vsetko stratene, rozumies ako to myslim, stastnou ta moze robit vela okamihov, zazitkou. je mozne ze sa vela veci nepodari ale hlavne je nehadzat zivot za hlavu ak veci nevychadzaju ako by si priala. netreba sa zamerat len na jednu vec, svet, zivot je taky rozmanity, existuje take mnozstvo veci, zazitkov, miest... ktore by som chcel vyskusat, navstivit, naucit sa, zazit... nieje mozne aby sa mi aspon cast s mojich snov nesplnila :-), a to ma ze nie dopredu a dava mi nadej. nieco sa mozno stane za pol minuty a nieco mozno az o 50 rokov, a ak sa toho o 50 rokov nedozijem nevadi, podarilo sa mi vela inych veci pred tym, nikdy sa veci nesplnia na 100%, buducnost je nejasna, samozrejme ze moze prisniest aj nestastia a preto si treba uzit aj dnesok lebo potom uz moze byt neskoro..

HMM???

ako mam verit ze budem raz stastna ked celu nadej mi berie to ze je to len naivnost .. ze vsetko raz konci .. aj ked clovek ma svoj ciel vzdy pride nieco co do neho dokafre a zivot sa ruti ako neake karty.. clovek uz potom moze tazko verit .. viem ze ked clovek cchce a veri dokaze kopu veci .. viem mam to vyskusane ale niekedy podlahne a je nadne a mysli si ze to je stratene .. uz potom sa tazko postavit ked je v tom sam