Trapi ma zapach tela a zapach z ust

Martinn

Nevím čím to je ale nemůžu ti napsat email pořád mi ho to vrací jako by to byl spam, kdyžtak dej odkaz na tu diskuzi já ji nemůžu najít.

Martinn

Nazdar já taky nevím jestli je to pryč asi že ne, posílal jsem ti emal ale neručil se ti, kdyžtak piš na makiavely@seznam.cz, dost blbý je že ze mě obvodní dělá blázna ale nějaká metabolická porucha je na světě a asi není jen tak zjistitelná, prášky na nervy mi jen pomohly se trochu dát do kupy ale přestal jsem je brát nejde s nima pracovat, kdyžtak na meil, zatím.

lacko2113

nazdar,ja ti tiez neviem povedat ako som na tom.myslim si,ze ten problem stale mam a riesenie stale ziadne.najlepsie bude ked popiseme cez email.

Martinn

Nazdar, promiň že tak dlouho ale už jsem nechtěl napsat, ale stejně, s tím problémem co je u mě fakt nevím, nedokážu říct jestli je to pryč nebo jak to je, nedá mi to pořád mám potíže, když se ozveš tak se pobavíme budu se snažit sem dojít snad každý týden, zatím.

lacko2113

nazdar Martin,dlho si nedal o sebe vediet.ako sa mas,niake pokroky,zmeny k lepsiemu?mne je celkom fajn,lieky som uz vysadil.este sa idem objednat u psychologa a uvidime.

lacko2113

nazdar,uz aj mne je vyrazne lepsie.tabletky mi dost pomohli aspon vtom,ze na to stale nemyslim,tomu som dost rad.teraz som vysadil ten citalec tak uvidime ako mi bude.mne ciastocne ustupili aj tie krce chrbta.ja osobne si myslim,ze ten problem bol len v psychike.som velmi rad,ze sa Ti dari a je Ti aspon o nieco lepsie.mimochodom mas problem stou vtieravou myslienkou o ktorej sme sa bavili?.prepac,ze odpisujem tak neskoro.odpis a cau

Martinn

Ahoj, tak u mě je problém lepší, jen se mě nechce pořád věřit že problém s tím že páchnu byl jen v mojí hlavě, prostě ty stavy které jsem měl byly tak silné že to ani nejde popsat ale jsou už pryč snad už navždy jen mám pořád potíže se zažíváním sice už jen trochu ale pořád ještě tu jsou to je asi ještě druhá část mého problému ale to už není taková hrůza to už je v pohodě takže když to shrnu je mi líp zase trochu žiju dokonce mám i přítelkyni. Co ty jak je tobě máš pořád potíže nebo už je to lepší jak napiš ať vím i já co ty jak ti je jak se ti daří. Ahoj Martin.

Martinn

Ahoj, já jenom ty léky, mě se nechce jít k psychologovi, tak at se daří aj tobě, myslím že to už bude lepší.

lacko2113

nazdar Martin aj mne je celkovo lepsie.stale vsak beriem lieky a budem ich brat este asi 3-4mesiace.mne doktorka odporucila este aj terapiu.navstevujes aj psychologa?ja urcite pojdem mozno by si to mal vyskusat aj ty.cau a nech sa dari