Trapi ma zapach tela a zapach z ust

Martinn

Já jen můžu říct že léky od psychiatričky mi pomohly na moji zlomenou psychiku(prosulpin, fluzak, solian). Já to cítím i doma nebo když jdu někde ven do supermarketu, kamkoli mezi lidi ale i doma jen doma ne pořád a ne tak intenzivně. Zkusím brát ty léky os psych. a uvidí se pak napíšu co a jak sem. Tohle co jsem vypozoroval tak není že by vyloženě páchla kůže ale celé tělo má svůj specifický odér, ten má každý jen není tak moc cítit jen ten můj je 1000X silnější a páchnoucí. Můžu se optat jak nebo co ti kdo pověděl, když ty sám to necítíš? Já to právě cítím i když mi nikdo moc neřekne, každý chodí kolem mě jak kolem mršiny, ale moc nepoví.

lacko2113

nazdar Martinn,ja osobne to neviem posudit,kedze ja ten zapach necitim a ani som ho necitil.ake lieky Ti predpisala psych.?ked si rukou prejdes po kozi,citis na ruke niaky zapach?
ja uzivam tabletky citalec-antidepresivum.teraz co sa psychiky tyka je mi omnoho lepsie.ten zapach citis len v praci alebo aj ked si doma?

Martinn

Těžko říct jestli lepší, rozhodně můžu říct že léky od psychiatričky mi pomohly na nervy, je mi líp jen si nejsem jistý jestli i tenhle problém bude lepší zatím jsem na marodce. S tou stravou to u mě není až tak žhavé, jako snaha by byla ale nedaří se mě to dodržet. Koupil jsem si aktivní dřevěné uhlí Carbofit, trochu to taky pomáhá řekl bych na úpravu trávení, a taky co jsem o tom četl pomáhá na odstranění toxických látek z těla, kterých mám v sobě asi hodně. Co ty Lacko?

lacko2113

nazdar Martinn,ako sa dari?pisal si,ze chodis k psychiatrovi,ake lieky uzivas?skusal si to s tou stravou?ta myslienka na ten zapach ta stale prenasleduje?

araz

tie tabletky Stozzon nie su nanic to vyriesi len na kratku dobu,vobec to neriesi zapach z ust

elina
ja mam tento problem tiež,mam stale zapach z ust,bola som na vsetkych moznych vysetreniach,zuby drhnem x krat denne a neviem sa toho zbavit uz tiez dlhodobo,stekaju mi hlieny do hrdla čo može ten zapach sposobovat,ale ani s tym zatekanim mi nikto neporadil,najradsej by som chodila kanalmi,je to strasne neprijmne

lacko2113

ozaj,ak ten zapach citis vyskusaj tabletky stozzon.tieto tabletky posobia proti zapachu z ust a nicia telesny zapach sposobeny stresom.