som ešte panna

Príspevok v téme: som ešte panna
patina

Mám 18 rokov a som ešte panna. Som na to pyšná, pretože milovať som sa chcela len s chlapcom, ktorého budem naozaj lúbiť a budeme si istí že to bude vzťah navždy. Doteraz nik ma nezaujal, až raz stretnutie, ktoré malo privela náhod. Som kresťansky založené dievča a on tiež, pretože púte, kostol a všetko to čo k tomu patrí, proste dosť silný katolík. Velmi sme sa zblížili,boli spolu na spoločnej púti, velmi ho milujem a on mna tiež. Ale je tu niečo čo ma hryzie. Som panna a tiež som chcela takého chlapca, ktorý nemal dievča. Priznal sa mi hned na začiatku, hovoril o minulosti, že mal vela dievčat, mal zlú partiu, ale stalo sa to, že bol v zahraničí a pocítil niečo, čo ho zmenilo. Od tých čias dievča nemal. Teraz spolu chodíme a chce dodržiavať čistotu tela, mna to hryzie, že mal dievčatá, ale povedala som mu, že ked sa zmenil a vidím jeho kresťanské správanie tak mu verím. Neviem dokedy nám to takto vydrží, snažíme sa, ale aj tak cítim, zožiera ma to, ale velmi ho milujem. Čo robiť?

roza

Kto sa pýta, ten sa dozvie.
Myslím že Ťa nemá čo mrzieť, asi by bolo horšie keby žiadnu nemal, zbytočne si takýmito úvahami kazíš pekné chvíle. Keby žiadnu nemal tak mi ver že by po tom túžil, že by chcel skúsiť aj iné, je to príroda a človek je proti tomu bezmocný. Už má teda skúsenosti za sebou a bude si vážiť toho že Ťa má. U žien to je iné, tie väčšinou nepotrebujú k životu také skúsenosti, pre ne je dôležitejší cit. Preto si myslím že by si váš vzťah nemala tak rozoberať.