problemy v libidom

Príspevok v téme: problemy v libidom
dirty

Dobry den,

chcela by som poprosit o radu. Mam 24 rokov a mam 7mesiacov priatela. Vsetko viac-menej klape. No je tu problem a asi je vo mne. Mozno je to tym, ze sa v poslednom case hadame (ale kto nie!, alebo ze som unavena, alebo len nenormalna, no nechcem s nim mat sex. Mozno z toho pramenia aj ine problemy, co je asi samozrejme. Ked mame sex, je to tak 3x do tyzdna, co vravi, ze je malo a urobim to len kvoli nemu. Oralny sex uz skoro vobec nepraktizujem. Neviem, kde je problem. Pred tym som amal 3rocny vztah a tam bol sex v lepsej pozicii, no tiez boli namietky. Ja som chutou na sex nikdy neprekypovala, no teraz nemam chut vobec a ked uz citim, ze nieco chce, tak mi nie je dobre:( a chcem, aby to bolo uz za mnou:( Velmi ma to trapi..je to velky problem a je to moc smutne. On aj vravi, ze nech poviem co a ako..ale ja neviem. Neviem sa prinutit sa k tomu vyjadrit alebo sa citit inak. Mate skor asi zeny s tym daka niaku skusenost? viete mi pomoct ci poradit?
Dakujem.

TuAtam

Ahoj, ja som mala taky problem v minulom vztahu. Ako prvy mesiac-dva boli dobre ale potom nejako neviem nechcelo sa mi, chut nebola... Mna to tiez takto trapilo. A pritahuje ta este tvoj priatel, paci sa ti, vzrusuje ta este vobec? Mozno to nie je chlap pre teba. A ak ho lubis tak by sme mali skusit nieco co by ti vyhovovalo, zacat od zaciatku, dat si romanticku veceru :) Mozno sa do neho na novo zamilujes a bude to OK. Ale ak to pojde takto dalej si nemyslim, ze to vydrzi lebo ty sa budes trapit kvoli sebe aj kvoli nemu. Ale to je len moj nazor.